Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a
Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk już po ślubie. Jest i pierwsze zdjęcie!

Poznajcie szczegóły uroczystości

Gabriela Czernecka 2 czerwca 2019 18:56
Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a

Ślub Krzysztofa Piątka już za nami! Jeden z najlepszych polskich piłkarzy w sobotę 1 czerwca stanął na ślubnym kobiercu. Zawodnik AC Milan wziął ślub ze swoją długoletnią partnerką, Pauliną Procyk. Uroczystość do samego końca utrzymywana była w tajemnicy. Kibice o ceremonii dowiedzieli się dopiero wczoraj, gdy Krzysztof Piątek opuścił zgrupowanie reprezentacji. O ślubie Piątka wiadomo jednak coraz więcej, w sieci pojawiło się nawet pierwsze zdjęcie! 

Ślub Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk- szczegóły

Krzysztof Piątek, jeden z najlepszych polskich piłkarzy wziął ślub! Zawodnik AC Milan i reprezentacji Polski stanął na ślubnym kobiercu z Pauliną Procyk, swoją długoletnią dziewczyną. Kim jest żona Krzysztofa Piątka? Paulina Procyk, jak podają niektóre źródła, jest prawniczką, ale ze względu na wyprowadzkę do Włoch i rozwój kariery piłkarza, obecnie nie pracuje w zawodzie. „Czasem jest ciężko, najgorzej w święta, ale do wszystkiego się można przyzwyczaić. Taka sytuacja powoduje, że niezmiernie doceniamy chwile, kiedy możemy być razem”, wyznała kiedyś na swoim Instastories.

Para poznała się jeszcze w Lublinie, skąd pochodzi Paulina, a kiedy Krzysztof był piłkarzem Zagłębia (2012-2016). Cała uroczystość długo utrzymywana była w tajemnicy. Parze udało się zachować wszystkie szczegóły ceremonii w tajemnicy do samego końca. Dopiero wczoraj o ślubie Piątka dowiedzieli się kibice, a pierwsze zdjęcie z ceremonii zamieścili sami młodzi małżonkowie.

Jak udało się dowiedzieć Gazecie Lubuskiej, ślub Krzysztofa Piątka miał miejsce na Zamku Joannitów w Łagowie, niedaleko Świebodzina. Informację tę potwierdziła osoba z recepcji łagowskiego zamku. „Powiem tylko, że był naprawdę magiczny”, cytuje swoje źródło gazeta. Para podzieliła się właśnie z fanami pierwszym zdjęciem z tego niezwykłego dnia.

„Mr. & Mrs. Piątek”, podpisali fotografię. Młodej parze życzymy więc wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?