O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska już jutro stanie na ślubnym kobiercu?!

Jak będzie wyglądała uroczystość?

Olga Figaszewska 27 lipca 2018 15:22
Agnieszka Kaczorowska z ukochanym
Fot. Instagram @agakaczor

Ostatnie tygodnie mijają pod hasłem „tajemniczych ślubów polskiego show-biznesu”. Dominika Gwit, Anna Karczmarczyk, Joanna Krupa, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka... Wszystko wskazuje na to, że lada dzień dołączy do nich Agnieszka Kaczorowska! Czy tancerka poślubi swojego narzeczonego już w najbliższy weekend?!

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej już w sobotę?

Jak udało się dowiedzieć dziennikowi Fakt, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela staną na ślubnym kobiercu w najbliższą sobotę, 28 lipca. Para zdecydowała się na skromną uroczystość w gronie najbliższych. Zakochanym zależy na tym, by w dniu ślubu zachować prywatność.

„Nie będzie dużo osób, planowanych jest około 50 gości. No i zero gwiazd!”, zdradziła osoba z otoczenia pary.

Termin wydaje się być prawdopodobny... Zwłaszcza, że kilka dni temu gwiazda podzieliła się z fanami  na Instagramie relacją swojego wieczoru panieńskiego. 

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska w kwietniu zaręczyła się ze współpracownikiem i tancerzem, Maciejem Pelą. „Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...”, dzieliła się z fanami swoim szczęściem. 

Czy zakochani wezmą jutro ślub? Przekonamy się. My już nie możemy się doczekać!  

Agnieszka Kaczorowska z ukochanym, Maciejem Pelą.

Agnieszka Kaczorowska ślub

Zdjęcie z wieczoru panieńskiego Agnieszki Kaczorowskiej

Wieczór Panieński Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Agnieszka Kaczorowska/InstaStories

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!