Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami córeczki!

Mała Asha-Leigh rozczuliła internautów!

Olga Figaszewska 1 lutego 2020 11:00
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa i jej mąż, Douglasem Nunesem, powitali na świecie córkę. Szczęśliwi rodzice wybrali dla niej imiona Asha-Leigh. W ich życiu wiele się zmieniło, a każda chwila spędzana wspólnie jest wyjątkowa. Modelka poświęca się macierzyństwu i publikuje na Instagramie urocze zdjęcia swojej pociechy. Ostatnie rozczuliło fanów!

Córeczka Joanny Krupy

Mała Asha-Leigh rośnie jak na drożdżach. Każde zdjęcie córeczki Joanny Krupy podbija serca internautów. Nie ma w tym nic dziwnego, bo dziewczynka jest urocza! Fani modelki nie mają wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. I ten jej rozbrajający uśmiech! 

Zdjęcia maleństwa pojawiają się na oficjalnym profilu Joanny Krupy. Niedawno gwiazda podzieliła się z obserwatorami nagraniem ze wspólnych zabaw z córeczką. 

,,Moją ulubioną częścią dnia jest moment, gdy budzi się cała roześmiana i wtedy ją całuję, dopóki nie spojrzy na tatę w poszukiwaniu pomocy", napisała gwiazda. 

Wideo rozczuliło obserwatorów Joanny Krupy. W komentarzach nie szczędzili im ciepłych słów i komplementów! 

,,Przepiękne chwile, niezapomniane przeżycia, to był mój najlepszy czas... Dzieci szybko rosną", ,,Słodką ma Pani córeczkę! I świetnie wygląda Pani po ciąży! ", ,,Nie no mogę przestać na nią patrzeć jest taka śliczna", ,,Jaka słodka 😍❤️ cudnie się patrzy na Was ❤️", czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday a time for peace 💗🙏🏻

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Someone’s happy it’s Friday 💗 @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.