Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O NIEJ JEST GŁOŚNO

Modelka zaczęła rodzić na pokazie kolekcji Rihanny!

Slick Woods powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Olga Figaszewska 16 września 2018 18:05

Tego chyba nikt nie zakładał. Nowojorski tydzień mody zakończył się z prawdziwym przytupem. Na pokazie SavageXFenty jedna z modelek zaczęła... rodzić! 

Slick Woods zaczęła rodzić na pokazie kolekcji sygnowanej przez Rihannę!

22-letnia modelka pojawiła się nowojorskim tygodniu mody w zaawansowanej ciąży! Wystąpiła prawie nago na pokazie bielizny SavageXFenty, kolekcji sygnowanej przez Rihannę. Pozując przed fotoreporterami poczuła silne skurcze. Mimo to nie dała niczego po sobie poznać. Slick Wood zaczynała rodzić! Modelka została przetransportowana do szpitala, gdzie na świat przyszedł chłopiec, Saphir. Podobno maluszek i mama czują się znakomicie! 

Kim jest Slick Woods?

Dziś zdobywa międzynarodową sławę, ale gdyby nie zrządzenie losu, świat mógłby nigdy o niej nie usłyszeć. Slick mieszkała na ulicy, zażywała narkotyki i nie myślała o pracy. To dzięki pomocy brytyjskiego modela, Asha Stymesta trzy lata temu rozpoczęła przygodę z modelingiem. Na swoim koncie już sporo osiągnięć. Modelka została okrzyknięta przez branżę mody reinkarnacją Tupaca, a jej nietypową urodę doceniają największe domy mody i fotografowie. Pojawiła się niedawno na okładach włoskiego, amerykańskiego i japońskiego Vouge'a. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE PROUD FAMILY

Post udostępniony przez Adonis Bosso 🇨🇮 (@septumpapi)

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!