Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Slick Woods powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Olga Figaszewska 16 września 2018 18:05

Tego chyba nikt nie zakładał. Nowojorski tydzień mody zakończył się z prawdziwym przytupem. Na pokazie SavageXFenty jedna z modelek zaczęła... rodzić! 

Slick Woods zaczęła rodzić na pokazie kolekcji sygnowanej przez Rihannę!

22-letnia modelka pojawiła się nowojorskim tygodniu mody w zaawansowanej ciąży! Wystąpiła prawie nago na pokazie bielizny SavageXFenty, kolekcji sygnowanej przez Rihannę. Pozując przed fotoreporterami poczuła silne skurcze. Mimo to nie dała niczego po sobie poznać. Slick Wood zaczynała rodzić! Modelka została przetransportowana do szpitala, gdzie na świat przyszedł chłopiec, Saphir. Podobno maluszek i mama czują się znakomicie! 

Kim jest Slick Woods?

Dziś zdobywa międzynarodową sławę, ale gdyby nie zrządzenie losu, świat mógłby nigdy o niej nie usłyszeć. Slick mieszkała na ulicy, zażywała narkotyki i nie myślała o pracy. To dzięki pomocy brytyjskiego modela, Asha Stymesta trzy lata temu rozpoczęła przygodę z modelingiem. Na swoim koncie już sporo osiągnięć. Modelka została okrzyknięta przez branżę mody reinkarnacją Tupaca, a jej nietypową urodę doceniają największe domy mody i fotografowie. Pojawiła się niedawno na okładach włoskiego, amerykańskiego i japońskiego Vouge'a. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE PROUD FAMILY

Post udostępniony przez Adonis Bosso 🇨🇮 (@septumpapi)

 

1/4
SLICK WOODS
Copyright @247PAPS.TV / SplashNews.com/East News
1/4

Slick Woods powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

2/4
SLICK WOODS
Copyright @JP Yim/Getty AFP/East News
2/4

Modelka jest twarzą kolekcji Rihanny.

3/4
SLICK WOODS
Copyright @JP Yim/Getty AFP/East News
3/4

Modelka zaczęła odczuwać silne skurcze podczas pozowania do zdjęć. Jednak niczego nie dała po sobie poznać. 

4/4
SLICK WOODS
Copyright @Ilya S. Savenok/Getty AFP/East News
4/4

Slick szybko trafiła do szpitala. Na świat przyszedł jej synek, Saphir. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.