O NICH JEST GŁOŚNO

To zdjęcie jest dowodem na romans Lady GaGi i Bradleya Coopera?!

Widać na nim ślady szminki na ustach aktora...

Konrad Szczęsny 4 marca 2019 09:39

Niewiele osób podejrzewało, że film Narodziny gwiazdy jeszcze pół roku po amerykańskiej premierze (i trzy miesiące po polskiej) będzie budził tak duże emocje. Mimo że Lady GaGa wyraźnie zaprzeczyła, jakoby miała romans z Bradleyem Cooperem, fani uparcie doszukują się w ich zachowaniu i gestach sugestii, jakoby było inaczej. Tym razem pod lupę wzięto jedno ze zdjęć z oficjalnej premiery filmu!

Ślady szminki przy ustach Bradleya Coopera - dowód na romans z Lady GaGą?

Fotografia została wykonana 24 września 2018 roku w Los Angeles. Jest z pozoru zwyczajna: Lady GaGa i Bradley Cooper pozują na nim, stojąc blisko siebie (są objęci). Artystka ma poważny wyraz twarzy, zaś aktor lekko się uśmiecha.

Jednak serwis Daily Mail zauważył, że przy ustach mężczyzny jest wyraźny ślad po szmince. Widać go dokładnie na zbliżenia (numer 4 w galerii). Internauci są w kwestii spekulacji podzieleni: jedni uważają, że piosenkarka mogła jedynie musnąć filmowego partnera ustami, inni, że to niezbity dowód na domniemany romans i łączące parę uczucie.

Co na to wszystko partnerka aktora, Irina Shayk?

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera

Jest tematem, który od kilku tygodni rozgrzewa media na całym świecie. Dowodem mają być m.in. dwa tatuaże, którymi Lady GaGa ozdobiła swoje ciało w ostatnim czasie, zerwanie przez nią zaręczyn z narzeczonym Christianem Carino oraz oscarowy występ, który pełen był czułych gestów i stworzył na scenie atmosferę niezwykłej intymności... Bradley Cooper na temat tych rewelacji milczy, artystka zapewniła zaś w ostatnim wywiadzie dla Jimmy'ego Kimmela, że wykonanie Shallow w trakcie gali było jedynie grą i odniesieniem do Narodzin gwiazdy.

Internauci z kolei w dużej części są przekonani, że to zaplanowana akcja promocyjna filmu...  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.