Widać na nim ślady szminki na ustach aktora...

Konrad Szczęsny 4 marca 2019 09:39

Niewiele osób podejrzewało, że film Narodziny gwiazdy jeszcze pół roku po amerykańskiej premierze (i trzy miesiące po polskiej) będzie budził tak duże emocje. Mimo że Lady GaGa wyraźnie zaprzeczyła, jakoby miała romans z Bradleyem Cooperem, fani uparcie doszukują się w ich zachowaniu i gestach sugestii, jakoby było inaczej. Tym razem pod lupę wzięto jedno ze zdjęć z oficjalnej premiery filmu!

Ślady szminki przy ustach Bradleya Coopera - dowód na romans z Lady GaGą?

Fotografia została wykonana 24 września 2018 roku w Los Angeles. Jest z pozoru zwyczajna: Lady GaGa i Bradley Cooper pozują na nim, stojąc blisko siebie (są objęci). Artystka ma poważny wyraz twarzy, zaś aktor lekko się uśmiecha.

Jednak serwis Daily Mail zauważył, że przy ustach mężczyzny jest wyraźny ślad po szmince. Widać go dokładnie na zbliżenia (numer 4 w galerii). Internauci są w kwestii spekulacji podzieleni: jedni uważają, że piosenkarka mogła jedynie musnąć filmowego partnera ustami, inni, że to niezbity dowód na domniemany romans i łączące parę uczucie.

Co na to wszystko partnerka aktora, Irina Shayk?

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera

Jest tematem, który od kilku tygodni rozgrzewa media na całym świecie. Dowodem mają być m.in. dwa tatuaże, którymi Lady GaGa ozdobiła swoje ciało w ostatnim czasie, zerwanie przez nią zaręczyn z narzeczonym Christianem Carino oraz oscarowy występ, który pełen był czułych gestów i stworzył na scenie atmosferę niezwykłej intymności... Bradley Cooper na temat tych rewelacji milczy, artystka zapewniła zaś w ostatnim wywiadzie dla Jimmy'ego Kimmela, że wykonanie Shallow w trakcie gali było jedynie grą i odniesieniem do Narodzin gwiazdy.

Internauci z kolei w dużej części są przekonani, że to zaplanowana akcja promocyjna filmu...  

1/6
Narodziny gwiazdy: Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @Wiese/FaceToFace/REPORTER
1/6

Lady GaGa i Bradley Cooper w filmie Narodziny gwiazdy stworzyli magnetyzujące kreacje aktorskie, które zachwyciły miliony fanów na całym świecie.

2/6
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @Rex Features/East News
2/6

Z czasem w zachowaniu pary zaczęto doszukiwać się znamion romansu... Lady GaGa i Bradley Cooper podchodzą jednak do całego zamieszania z dużą rezerwą.

(na zdjęciu w trakcie jednej z premier, 31.08.2018 rok)

3/6
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/East News
3/6

To zdjęcie Lady GaGi i Bradleya Coopera wywołało w mediach nie lada poruszenie. Przy ustach aktora widać wyraźny ślad szminki. 

(wykonano je w Los Angeles, 24 września 2018 roku)

4/6
Bradley Cooper - ślady szminki po pocałunku z Lady GaGą
Copyright @Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/East News
4/6

Czy ślady szminki przy ustach Bradleya Coopera to dowód na romans z Lady GaGą? A może jedynie sensacyjne i niezgodne z prawdą spekulacje?

5/6
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @AP/Associated Press/East News
5/6

W ostatnim wywiadzie Lady GaGa stanowczo zaprzeczyła, że łączy ją z Bradleyem Cooperem płomienny romans... Fani jednak nie do końca jej wierzą.

(na zdjęciu w trakcie jednej z premier, 01.09.2018 rok)

6/6
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @VINCENZO PINTO/AFP/East News
6/6

Co tak naprawdę łączy Lady GaGę z Bradleyem Cooperem? Z pewnością jest to silna więź oparta na przyjaźni i wzajemnym szacunku.

(na zdjęciu w trakcie jednej z premier, sierpień 2018 roku)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.