Britney Spears, Maddie
Fot. East News/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dramatyczny apel Britney Spears! Artystka prosi o modlitwę o życie swojej siostrzenicy

Damian Duda 7 lutego 2017 18:15
Britney Spears, Maddie
Fot. East News/Instagram

To ciężki czas dla rodziny amerykańskiej gwiazdy. 8-letnia siostrzenica Britney Spears, Maddie, miała wypadek. Do zdarzenia doszło na posesji należącej do siostry gwiazdy, Jamie Lynn. Dziewczynka, jadąc na quadzie, gwałtownie skręciła, chcąc uniknąć wjazdu do rowu melioracyjnego. Pojazd, który mała Maddie dostała rok wcześniej, przewrócił się i wpadł do stawu. W wyniku tego zdarzenia 8-latka została przygnieciona przez quada i przez kilka minut przebywała pod wodą, podaje serwis TMZ.

 

Zobacz też: Co naprawdę łączyło Britney i Timberlake'a? Nowy film ma rozwiać wszystkie tajemnice

 

Matka dziecka oraz jej ojczym, Jamie Watson, znajdowali się zaledwie kilkadziesiąt metrów od miejsca wypadku. Natychmiast, kiedy stracili Maddie z pola widzenia, ruszyli z pomocą. – W ciągu dwóch minut na miejsce przybyło pogotowie. Jego załoga pomogła uwolnić dziewczynkę i wyciągnąć ją z wody – powiedzieli funkcjonariusze w rozmowie z mediami.

 

Jak podają zagraniczne serwisy internetowe, Maddie została przewieziona przez karetkę do szpitala w Nowym Orleanie. Lekarze walczą o życie 8-latki, której stan oceniany jest jako krytyczny. Prawnik siostry Spears poprosił media o ‚‚poszanowanie ich prywatności’’. – Rodzina Spears apeluje do wszystkich, by uszanowali ich prywatność w tym ciężkim dla nich czasie, oraz prosi o modlitwę i wsparcie – oświadczył.

 

Wczoraj ciocia Maddie, Britney Spears, poprosiła swoich fanów na Instagramie o modlitwę. – Potrzebuję waszego wsparcia i modlitwy – napisała na Twitterze gwiazda.

 

 

‪Need all the wishes and prayers for my niece 💜‬

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Britney Spears (@britneyspears)

 

Przeczytaj też: Oto nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu wreszcie się ustatkuje i weźmie trzeci ślub?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.