Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram @lewandowskamilena7
Z ŻYCIA GWIAZD

Siostra Roberta Lewandowskiego urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 25 czerwca 2020 20:08
Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram @lewandowskamilena7

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros, właśnie po raz drugi została mamą! To ogromna radość dla całej rodziny Lewandowskich! Niedawno po raz drugi tatą został Robert Lewandowski. Wraz z Anią powitali na świecie Laurę. 

Siostra Roberta Lewandowskiego urodziła

Mimo że stroni od medialnego zgiełku i od bywania na salonach woli życie rodzinne, profil na Instagramie Mileny Lewandowskiej-Miros śledzi prawie 30 tysięcy osób. Siostra Roberta Lewandowskiego dokumentuje na nim zarówno rodzinne, jak i zawodowe życie. To właśnie za pośrednictwem social mediów poinformowała, że spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że Milena Lewandowska-Miros ma już synka, pięcioletniego Leona, którego ojcem chrzestnym jest zresztą Robert Lewandowski. Rodzina Lewandowskich znów się powiększyła. Niedawno ojcem po raz drugi został sam piłkarz - na świat przyszła druga córeczka, której wraz z żoną dał na imię Laura.  Teraz na Instagramie siostry sportowca pojawiło się zdjęcie potwierdzające, że jej drugie dziecko jest już na świecie. 

Milena Lewandowska-Miros urodziła dziewczynkę. Pozostaje nam serdecznie pogratulować i całej rodzince życzyć dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.