Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak spędzi wakacje z siostrą zmarłego męża

To ona pomoże dziennikarce w ciężkich chwilach

Sabina Zięba 27 czerwca 2020 17:25
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Choć wydaje się, że w przeciągu ostatnich kilku miesięcy Agnieszka Woźniak-Starak zdołała uporać się z wielką tragedią, która spotkała jej męża i rozpocząć wszystko na nowo, teraz znów zbliża się ciężki czas w jej życiu. Już w połowie sierpnia minie rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Te trudne chwile ma jej pomóc przezwyciężyć siostra zmarłego producenta, z którą dziennikarka spędzi wakacje. Gdzie się wybierają?

Wakacje Agnieszki Woźniak-Starak i siostry Piotra

Znana dziennikarka blisko rok temu straciła męża w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Wiele osób do końca miało nadzieję, że Piotr uszedł z życiem. Niestety - okazało się, że zginął 18 sierpnia 2019 roku. Na wiele miesięcy Agnieszka Woźniak-Starak usunęła się w cień i nie udzielała w mediach. Mimo tego że porzuciła pracę w telewizji TVN znalazła sobie inne zajęcie. Teraz prowadzi audycję Life Balance w Newonce.radio, w trakcie której wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi mówi o tym, skąd czerpać w życiu siłę. Sama dodała: „Czasem jest tak, że my nawet nie wiemy, jaka siła w nas siedzi, dopóki nas to życie trochę nie przeciągnie. I myślę, że jest mnóstwo ludzi, znanych i nieznanych, którzy mają coś do powiedzenia”.

Widać, że ona tę siłę znalazła. Pomogli jej w tym najbliżsi oraz znajomi, a także wyjazdy w ukochane góry. W czasie zbliżającej się rocznicy będzie mogła liczyć również na wsparcie siostry Piotra. Julia Starak na co dzień nie mieszka w Polsce, lecz przyjaźni się z Agnieszką. Podobno szybko złapały świetny kontakt i utrzymują go do dziś. Jak donosi Fakt, w tym roku planują nawet wspólne wakacje.

Informator dziennika zdradza: „Aga bardzo chciałaby w te wakacje odwiedzić Julkę i jej męża w Szwajcarii, gdzie mieszkają na co dzień. One od początku znajomości złapały niesamowitą nić porozumienia i do dziś mają bardzo dobry kontakt. W te wakacje będzie pierwsza rocznica śmierci Piotra, więc to spotkanie dla obu jest bardzo ważne”.

Dodaje także, że dziennikarka już zaczyna się szykować do owego wyjazdu: „Aga ma jeszcze kilka zobowiązań zawodowych, ale już przegląda kalendarz, by wybrać idealny termin na odwiedziny”.

Kim jest Julia Starak?

Siostra zmarłego producenta ma 29 lat i mieszka w Szwajcarii. Tam ukończyła prestiżową szkołę Aiglon College, a wcześniej studiowała neurologię i ekonomię na Brown University w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę pod okiem Ewy Chodakowskiej i schudła blisko 20 kilogramów. W zeszłym roku wyszła za mąż i z Fabrizio układa sobie życie w Zurychu.  

Julia, Piotr i Agnieszka

Julia Starak schudła ponad 20 kilo
Fot. Eastnews

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.