Mariah Carey
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Mariah Carey oskarża ich matkę o molestowanie seksualne i satanistyczne praktyki

Jak zareagowała słynna wokalistka?

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2020 12:53
Mariah Carey
Fot. Getty Images

Jak donosi dziennik The Sun, starsza siostra Mariah Carey – Alison – pozywa ich matkę za dramatyczne doświadczenia, z jakimi musiała się zmierzyć w dzieciństwie. Kobieta ujawniła, że za zgodą Patricii Carey była molestowana i wykorzystywana podczas „satanistycznych praktyk” oraz „rytualnych obrzędów”. Jak twierdzi, była wtedy 10-letnią dziewczynką, a trauma z dzieciństwa miała zrujnować jej życie.

Siostra Mariah Carey pozywa ich matkę za molestowanie seksualne

Alison Carey zarzuca swojej matce, że za jej zgodą była wykorzystywana seksualnie przez obcych mężczyzn. Jak wyznała, musiała również patrzeć, jak inne osoby uprawiają seks, a także obserwowała przemoc wobec innych dzieci podczas tak zwanych „czarnych mszy”.

Zdecydowała się na pozew, ponieważ trauma z dzieciństwa wywołała u niej poważne problemy psychiczne. Od wielu lat cierpi na depresję i zespół stresu pourazowego, co skłoniło ją do zażywania narkotyków. W 2016 roku została aresztowana za prostytucję. Według doniesień prasy, odpowiedziała również za zarzut narażania osób trzecich na utratę zdrowia, ponieważ nie informowała swoich klientów, że jest nosicielką wirusa HIV.

Teraz Alison Carey domaga się od matki zadośćuczynienia finansowego za krzywdy z przeszłości. Złożyła pozew do Sądu Najwyższego stanu Nowy Jork, i jak sama stwierdziła, liczy na sprawiedliwy wyrok.

Decyzja starszej siostry Carey wywołała podejrzenia, że zależy jej jedynie na pieniądzach. Wiele osób zwraca uwagę, że zdecydowała się na pozew tuż przed wydaniem pamiętnika jej siostry – The Meaning of Mariah Carey ma ukazać się we wrześniu tego roku.

Jak przypominają media, Mariah i Alison Carey nie mają kontaktu po wielkiej kłótni, która miała miejsce prawie 30 lat temu. Alison publicznie prosiła wokalistkę o pomoc finansową w nagraniu, opublikowanym przez Daily Mail, ale artystka nie zareagowała na jej apel.

Mariah Carey nie skomentowała jak dotąd oskarżeń starszej siostry. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @exposing_pedogate

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariah Carey #1 Fan Page (@mariahcareyonly1)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.