Sinead O'Connor o matce
Fot. Screen youtube Dr Phill
O TYM SIĘ MÓWI

Wstrząsające wyznanie Sinead O'Connor o matce: „Zmuszała mnie, bym na okrągło powtarzała, że jestem nikim. Torturowała mnie"

Gabriela Czernecka 17 września 2017 15:00
Sinead O'Connor o matce
Fot. Screen youtube Dr Phill

Sinead O’Connor znów szokuje. Tym razem piosenkarka znana z utworu „Nothing Compares 2U” opowiada o matce, Marie Connor. Wokalistka w talk show „Dr. Phil” opowiedziała o tym, jak matka znęcała się nad nią fizycznie i słownie. Te słowa są szokujące!

Polecamy: „Jestem sama. W moim życiu nie ma nikogo”. Sinead O'Connor na skraju załamania. Rozpaczliwe wideo krąży w sieci

Sinead O’Connor torturowana przez matkę?

Życie Sinead O’Connor to pasmo nieszczęść. Piosenkarka przepadała bez śladu, opowiadała o swoich problemach ze zdrowiem przed kamerami, uciekała od rodziny, a nawet przerażała emocjonalnymi wyznaniami w mediach społecznościowych. Teraz Sinead udzieliła wywiadu, w którym otwarcie opowiada o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Gwiazda wychowywała się w patologicznej rodzinie. Matka wielokrotnie się nad nią znęcała.

Artystka po raz pierwszy otwarcie opowiedziała o tym w programie „Dr. Phil”: „Kopała mnie, mówiła mi, że jestem zła i nie powinnam się urodzić. Nienawidzę tego, że nie jestem zdolna jej kochać, że nie byłam zdolna opiekować się nią ani odwzajemnić jej miłości”, mówi. Sinead zapytana przez prowadzącego, co najbardziej kochała w swojej matce odpowiada: „Pierwsze, co mi przychodzi do głowy to fakt, że umarła”.  Swojego dzieciństwa dobrze nie wspomina: „Nie było z nią dobrze. Powiedziałabym, że była opętana, choć nie wierzę w takie rzeczy. Prowadziła swoją komnatę tortur. Nasze życie wyglądało jak komnata tortur. Była typem człowieka, który uśmiecha się i cieszy, gdy rani drugą osobę”, mówi. Sinead nigdy nie ukrywała, że jej matka znęcała się nad nią psychicznie. W wywiadzie przyznała także: „Zmuszała mnie, bym na okrągło powtarzała, że jestem nikim. I cały czas mnie biła”.

Polecamy: Złamana kariera Jennifer Grey. Co stało się z kultową „Baby” z „Dirty Dancing”?

Tragiczne dzieciństwo Sinead O’Connor

Faktycznie Sinead O'Connor nie miała łatwego dzieciństwa. Po rozwodzie rodziców, Marie i Johna O’Connorów wraz z trójką rodzeństwa Sinead trafiła pod opiekę matki. Wówczas sądy zwykle przyznawały prawo opieki nad dziećmi matkom, dlatego też jakiekolwiek próby Johna spełzły na niczym. Sinead wielokrotnie mówiła, że matka się nad nią znęcała. Gdy Sinead miała 13 lat, uciekła z domu. W 1979 roku trafiła pod opiekę ojca i jego nowej żony. 

Polecamy: Poświęcenie dla roli? Prowokacja? Sprawdź, dlaczego gwiazdy golą głowy na łyso

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.