Simone Kowalski, Polka wygrała niemiecki Top Model
Fot. Instagram/@simone.gntm.2019
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Polka wygrała w niemiecką edycję Top Model!

Kim jest Simone Kowalski?

Olga Figaszewska 28 maja 2019 16:45
Simone Kowalski, Polka wygrała niemiecki Top Model
Fot. Instagram/@simone.gntm.2019

Zachwyciła jurorów i zdobyła sympatię telewidzów. Dlatego nikogo nie zdziwiło, kiedy Heidi Klum ogłosiła zwycięzcę show! Tak, Polka wygrała niemiecką edycje programu Top Model!  Czy podbije branżę mody?  Kim jest Simone Kowalski?  Co wiemy o jej życiu?

Simone Kowalski: kim jest Polka, która wygrała niemiecka edycję Top Model?

Urodziła się w Polsce, ale kiedy miała niecały rok wraz z rodzicami zamieszkali w Niemczech. Simone w programie podzieliła się ze wszystkimi swoją poruszającą historią. Pasją modelki jest sport. Dziewczyna wyznała, że zmagała się z poważną kontuzją stóp, której doznała w wyniku przetrenowania przed  sportową olimpiadą. 

Przeszła poważną operację, po której półtora roku poruszała się na wózku inwalidzkim. Simone czekały jeszcze długie miesiące rehabilitacji. Te trudne wydarzenia zmieniły jej życie. Modelka Później postanowiła  spróbować swoich sił w Germany's Next Top Model!

Udział w programie i wygrana otwierają przed nią zupełnie nowe możliwości. Simone była faworytka tej edycji programu. Podczas pracy na planie miała okazję poznać min. Kim Kardashian, Paris Hilton, Naomi Campbell czy Tyrę Banks.   

Myślisz, że Simone Kowalski podbije branżę mody? Zobacz, jak radzi sobie przed obiektywem aparatu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Germany’s next Topmodel 2019! 😱😭 Tausend Dank!!! #simishine #teamsimone 📷 @hansmaxx

Post udostępniony przez S I M I . K O W A L S K I~216~ (@simone.gntm.2019)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Herzlichen Glückwunsch S💜I🦋M🌞O🌈N🌸E #ichbingntm2019

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.