Simone Anderson ma dopiero 24 lata!

Monika Katarzyna Krupska 5 maja 2018 19:01

Choć trudno to sobie wyobrazić jeszcze kilka lat temu Simone Anderson ważyła 169 kilogramów! Australijka miała problemy ze zdrowiem, nawet pokonanie kilku schodów było dla niej poważnym wyzwaniem. Kobieta, która od lat zmagała się z otyłością w 2014 roku postanowiła to zmienić. Przeszła na dietę, założyła sportowe ubranie i zaczęła ćwiczyć.

Dzięki specjalnej diecie Simone na początku schudła 14 kilogramów. Widząc postępy i czując niedosyt wykupiła karnet na siłowni. Codzienne ćwiczenia sprawiły, że waga spadła, ale nadmiar skóry pozostał. Wobec czego Anderson finalnie zdecydowała się na poważny krok. Australijka przeszła kilka operacji m.in. powiększenia i podniesienia piersi, usunięcia obwisłej skóry oraz zmniejszenia żołądka. Trud ćwiczeniowy i operacje opłaciły się. Simone momentalnie pozbyła się blisko 80 kilogramów.

Dziś Simone Anderson swoją metamorfozą chwali się w sieci. 24-latka motywuje innych do ćwiczeń, a także dbania o siebie. Mimo wszystko zapewnia, że nawet gdy miała nadwagę była szczęśliwa. Bo najważniejsze to pokochanie siebie, niezależnie od tego ile się waży.

„Szczęście nie ma kształtu ani wielkości, pochodzi z wnętrza. Szczęście nigdy nie będzie miało określonej wagi ani rozmiarów majtek”, apeluje Simone.

Podoba wam się metamorfoza?  

1/5
Simone Anderson schudła
Copyright @instagram@simone_anderson
1/5

Simone Anderson od najmłodszych lat miała problemy z wagą

2/5
Simone Anderson schudła
Copyright @Simone Anderson schudła
2/5

W 2014 roku kobieta zaczęła się odchudzać 

3/5
Simone Anderson schudła
Copyright @Simone Anderson schudła
3/5

Dieta i ćwiczenia błyskawicznie pomogły

4/5
Simone Anderson schudła
Copyright @Simone Anderson schudła
4/5

W mgnieniu oka Simone zaczęła tracić kilogramy 

5/5
Simone Anderson schudła
Copyright @instagram@simone_anderson
5/5

Dziś wygląda jak modelka

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.