Angelina Jolie córka, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News/ Instagram @katarzynazielinska
O TYM JEST GŁOŚNO

Shiloh Jolie-Pitt, 11-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, rozpoczęła terapię hormonalną, a nawet wybrała dla siebie męskie imię! Jakie?

Gabriela Czernecka 9 października 2017 18:00
Angelina Jolie córka, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News/ Instagram @katarzynazielinska

Biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt znów wylądowała na łamach rozkładówek. Mówi się, że dziewczynka rozpoczęła terapię hormonalną, a nawet wybrała dla siebie męskie imię. Jak rodzice i rodzeństwo zwracają się do Shiloh Jolie-Pitt? 

 

Polecamy:  Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie rozpoczęła już terapię zmiany płci?

 

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieni płeć?

 

Shiloh Jolie-Pitt, 11-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie chce być już dziewczynką! Jak donoszą zachodnie media, rodzice Shiloh zgodzili się, by ta rozpoczęła procedurę hormonalną, która sprawi, że nigdy nie stanie się kobietą… Shiloh Jolie-Pitt nie czuje się dobrze w swoim ciele. Dziewczynka od samego początku zwracała na siebie uwagę chłopięcą fryzurą czy stylem ubierania. Zachowuje się i ubiera jak jej bracia. Angelina i Brad wielokrotnie powtarzali, że nigdy nie staną swoim dzieciom na drodze do szczęścia i zawsze będą ich akceptować, nieważne jakich wyborów dokonają. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła w wywiadach Angelina Jolie. Wielokrotnie sugerowano, że Shiloh przejdzie operację zmiany płci. Dziś okazuje się, że te plotki były prawdziwe. 

 

Polecamy: Syn Charlize Theron w sukience, córka Angeliny Jolie w garniturze. Czy Hollywood wychowuje dzieci zbyt liberalnie?

 

Shiloh Jolie-Pitt wybrała dla siebie męskie imię! Jakie?

 

Jeśli wierzyć zagranicznej prasie, Shiloh Jolie-Pitt przejdzie operację zmiany płci. Bardzo możliwe, że Shiloh już rozpoczęła terapię hormonalną, której celem jest zatrzymanie dojrzewania płciowego. Dziś poinformowano, że dziewczynka wybrała sobie nawet męskie imię. Jak będzie nazywała się córka Jolie i Pitta? Shiloh początkowo chciała, żeby rodzice mówili do niej John albo Peter - teraz zdecydowała się wybrać jedno z tych dwóch imion. Od jakiegoś czasu córka Pitta i Jolie każe do siebie mówić... John. Na swoje prawdziwe imię w ogóle nie reaguje. Angelina Jolie jak na razie akceptuje każdy wybór córki, więc i Brad Pitt to robi „chociaż ma nadzieję, że niedługo z tego wyrośnie”, powiedział kilka miesięcy temu znajomy gwiazdorskiej pary dla RadarOnline. W 2010 roku Angelina w wywiadzie dla „Vanity Fair” powiedziała: „[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”, tłumaczyła z akceptacją aktorka. Wypowiedź Angeliny Jolie wzbudziła wówczas spore kontrowersje, tym samym rozpoczęła burzliwą dyskusję na temat transseksualności wśród dzieci. 

 

Przypomnijmy, że Shiloh ma zaledwie 11 lat. Czy faktycznie Angelina Jolie i Brad Pitt pozwolą córce na podjęcie tak ważnej decyzji? Wielu zastanawia się czy nie jest jeszcze za wcześnie na tę decyzję. Nie jest wykluczone, że nawet jeśli nie teraz, to w przyszłości Shiloh rzeczywiście zdecyduje się na pełną zmianę płci. Hollywood nie jest tym jednak zaskoczone. W końcu na taką przemianę w ostatnim czasie zdecydowali się m.in. Caitlyn Jenner (wcześniej Bruce Jenner) czy Chastity (dzisiaj Chaz) Bono, syn Cher.

Fot. EAST NEWS
Angelina Jolie z dziećmi, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Polecamy również: „Dzieci to najlepsi przyjaciele jakich miałam”, wyznaje Angelina Jolie w pierwszym wywiadzie z synem Maddoxem

oraz: Dawno niewidziana Angelina Jolie zabrała dzieci na festiwal filmowy w Toronto. Rzeczywiście jest za chuda?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.