Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przechodzi zabieg zmiany płci?

Shiloh Jolie-Pitt w ogóle nie przypomina już dziewczynki...

Weronika Kostyra 28 maja 2018 16:00

Shiloh Jolie-Pitt, najstarsze biologiczne dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec. Dziewczynka wczoraj skończyła 12 lat. Całe życie nosi krótko ostrzyżone włosy, a na ostatnich zdjęciach jej fryzura jest jeszcze krótsza!

Shiloh Jolie-Pitt przejdzie zabieg zmiany płci?

Shiloh od najmłodszych lat spędza czas głównie w towarzystwie braci i ubiera się w chłopięce stroje. Na większe uroczystości zakłada garnitury, a nie sukienki, jak jej siostry. Podobno prosi także, by zwracać się do niej jak do chłopca, najchętniej imieniem John. Angelina Jolie już w 2010 roku w Vanity Fair mówiła: „[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”. Kolejne zdjęcia dorastającej Shiloh potwierdzają te informacje i świadczą o tym, że dziewczynka jest konsekwentna.

Mimo ostatnich doniesień o sądowym zakazie wywożenia dzieci za granicę, Angelina Jolie była widziana z dziećmi w Londynie. Aktorka bierze tam udział w zdjęciach do kontynuacji filmu Czarownica. Gwiazda jest znana z tego, że nie lubi rozstawać się z dziećmi. Zazwyczaj zabiera je w swoje długie podróże. Przy okazji pobytu w Wielkiej Brytanii wybrała się razem z dziećmi do parku rozrywki Legoland.

To tam zauważono jeszcze krótsze włosy córki Angeliny Jolie. Już w zeszłym roku pojawiły się plotki, że Shiloh zostanie wkrótce poddana serii zabiegów prowadzących do zmiany płci. Rodzice wiele razy podkreślali, że akceptują zachowanie córki. Zawsze mówili, że będą wspierać swoje dzieci w byciu sobą. Podobno już od pewnego czasu regularnie konsultują się z najlepszymi lekarzami. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś Angelina Jolie. Nie jest wykluczone, że nawet jeśli nie teraz, w przyszłości Shiloh rzeczywiście zdecyduje się na pełną zmianę płci. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.