Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta uciekła z domu?

„Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem”

Weronika Kostyra 10 października 2018 07:26
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Angelina Jolie i Brad Pitt od niemal dwóch lat walczą o prawa do opieki nad dziećmi. Ich rozwód nadal nie został sfinalizowany, a walka z dnia dzień staje się coraz bardziej zacięta. Ani jedno ani drugie się nie poddaje i nie zgadza się na kompromis. Niedawno mówiono, że para próbuje dojść do porozumienia, ale według najnowszych doniesień Angelina Jolie wciąż nie daje za wygraną i za wszelką cenę stara się utrudnić byłemu partnerowi kontakt z dziećmi. Nie wzięli jednak pod uwagę, że na zamieszaniu najbardziej cierpią dzieci, a szczególnie ich najstarsza biologiczna córka, Shiloh.

Shiloh Joli-Pitt jest nieszczęśliwa z powodu rozwodu rodziców

Dziewczynka jest bardzo wrażliwa i wkracza właśnie w bardzo trudny wiek. W maju tego roku Shiloh Jolie-Pitt skończyła 12 lat. Nie radzi sobie z emocjami, które wywołuje kontakt między rodzicami. Oboje przecież bardzo kocha... „Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem. Minęły dwa lata, a ona wciąż boryka się z problemami, to był jeden wstrząs po drugim, Brad i Angie mówią, że chcą tego, co najlepsze dla dzieci, ale oboje są zbyt uparci, aby ustąpić”, podał magazyn Star.

Samo ich rozstanie było dla niej wstrząsające i od tamtej pory źle znosi trudną sytuację rodzinną. Czasami bywa nawet agresywna i zachowuje się w alarmujący sposób. „Kilka miesięcy temu Shiloh uciekła z domu i nie było jej przez wiele godzin, zanim ktokolwiek zdał sobie z tego sprawę. Kiedy jest w mieszkaniu, wdaje się w bójki z braćmi, wyładowuje swoją frustrację na rodzeństwie”, powiedział informator. Na dodatek bardzo pogorszyły się jej relacje z ojcem. „Czasami zachowuje się tak, jakby go nienawidziła. Kiedy dzwoni, nie chce z nim rozmawiać”. Możliwe, że przyczyniła się do tego jej mama, która nie ukrywa niechęci do Brada.

To niejedyny problem 12-latki. Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie od najmłodszych lat woli wyglądać jak chłopiec. Nosi męskie ubrania i krótką fryzurę, a także prosi bliskich, by nazywali ją John. Jej rodzice od początku pozostawili jej wolny wybór w tej kwestii. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś Angelina Jolie. Już w zeszłym roku pojawiły się plotki, że Shiloh poddaje się zabiegom prowadzących do zmiany płci. To dla Shiloh naprawdę trudny czas...  

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie córka Angeliny Jolie
Fot. SPLASH NEWS/EAST NEWS

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.