O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Shannen Doherty znów trafiła do szpitala! Dlaczego?

Co się dzieje z gwiazdą „Beverly Hills 90210”?

Olga Figaszewska 18 maja 2018 17:00

W walce z rakiem kibicowały jej tysiące fanów na całym świecie. Aktorka wygrała drugie życie. Serialowa Brenda Walsh, czyli Shannen Doherty, którą widzowie pokochali za rolę w Beverly Hills 90210 niedawno trafiła do szpitala. Ta informacja zasmuciła jej fanów. Czy aktorka znów walczy z chorobą?

Historia Shannen Doherty

U Shannen Doherty w 2015 roku wykryto nowotwór piersi. Pierwszy raz podzieliła się z fanami informacją o chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kiedy rozpoczynała leczenie, miała nadzieję, że nie straci włosów. Finalnie całe kępki pozostawały w jej dłoniach. Czuła się słaba, brzydka, jakby straciła samą siebie. Pokazała, jak wygląda łysa, zmęczona, wycieńczona. Przechodziła przez wiele faz: wstrząs, zaprzeczenie, akceptację, gniew, niechęć, bunt, strach… Dzielnie publikowała na Instagramie kolejne etapy chemioterapii w ramach uświadamiania społeczeństwa i walki z tabu. Mimo złego samopoczucia, postanowiła wykorzystywać każdą chwilę na to, by żyć: podróżowała, poświęcała się działalności charytatywnej, ćwiczyła jogę i taniec.

„Znowu zaczynam żyć. Rak wiele mnie nauczył i dał więcej niż zabrał”, napisała. Niezastąpionym wsparciem jest dla niej ukochany mąż.

Shannen Doherty w szpitalu

W lutym ubiegłego roku zakończyła ostatni etap leczenia, oczekiwała na wyniki i diagnozę lekarzy.  Odkąd  pojawiła się na jednym z eventów uśmiechnięta, z krótką fryzurą, wszyscy mieli nadzieję, że to koniec jej walki z chorobą. Shannen wciąż żyje w cieniu lęku przed najgorszym. Nawroty raka zdarzają się bardzo często. 

Okazuje się, że teraz wchodzi w ostatni etap leczenia. Kilka dni temu aktorka trafiła do szpitala, gdzie przeszła zabieg rekonstrukcji piersi. Przypomnijmy, że w heroicznej walce z chorobą, gwiazda poddała się podwójnej mastektomii. Operacja odbyła się w Dniu Matki. Z tej okazji gwiazda opublikowała wzruszający post, w którym podziękowała mamie za wsparcie.

„Kiedy leżałam i byłam przygotowywana do operacji, widok ten był jedynym, który mnie uspokajał jeszcze przed rozpoczęciem tej 10 godzinnej operacji. Mój mąż, moja mama. I mój lekarz oraz chirurg Dr Jay Orringer. Wiedziałam, ze w jego rękach, będę potraktowana niczym jego własna córka. Ponieważ dba. O wszystkich swoich pacjentów. Kiedy tylko dojdę do siebie i będę już w domu, podzielę się większą ilością szczegółów o moim zabiegu”, napisała poruszająco w nowym poście.

Trzymamy kciuki! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.