Shannen Doherty, rak, gwiazdy po raku, Shannen Doherty pokonała raka
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Shannen Doherty wraca do pełni sił po wygranej walce z rakiem? Zobaczcie, jak wygląda gwiazda, o której mówił cały świat

Konrad Szczęsny 7 marca 2017 08:15
Shannen Doherty, rak, gwiazdy po raku, Shannen Doherty pokonała raka
Fot. East News

Walkę Shannen Doherty z rakiem śledzi cały świat. Aktorka o zmaganiach z nowotworem piersi poinformowała w mediach społecznościowych niemal dwa lata temu. Sukcesywnie dzieliła się również w sieci kolejnymi zdjęciami i postami z różnych etapów leczenia. W ramach uświadamiania społeczeństwa i walki z tabu pokazała, jak wygląda łysa oraz relacjonowała, jak przebiegała jej chemioterapia.

 

Polecamy też: Nowotwór, chemioterapia, teraz czeka na wyniki... Shannen Doherty: „Moje życie to ciągłe czekanie”

Shannen Doherty pokonała raka

Pod koniec lutego ogłosiła, że zakończyła kolejny etap chemioterapii i czeka na diagnozę lekarzy. W tym czasie postanowiła nie próżnować i m.in. wsparła działalność organizacji charytatywnej.

45-latka pojawiła się wraz z mężem Kurtem Iswarienko na gali dobroczynnej fundacji Animal Hope and Wellness.

Znowu zaczynam żyć. Rak wiele mnie nauczył i dał więcej niż zabrał”, napisała poruszona na Instagramie.

Shannen Doherty, rak, gwiazdy po raku, Shannen Doherty pokonała raka
Fot. Instagram @theshando

Shannon Doherty pierwszy raz po pokonaniu raka

Na ściance pozowała z aktywistą na rzecz zwierząt, Marciem Chingiem. Obserwatorzy podkreślają, że promieniała: uśmiechnięta, z krótką fryzurą, która dodała jej delikatności i uroku oraz życzliwymi ludźmi u boku prezentowała się naprawdę dobrze. Czy to koniec jej zmagań z nowotworem? Internauci i media są zgodni: wszyscy trzymają za aktorkę kciuki, żeby tę walkę wygrała!

 

Polecamy też: Hugh Jackman ma nawrót raka! Aktor przeszedł poważną operację. Jaki jest jego stan?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.