Złamane życie Shannen Doherty, gwiazdy Beverly Hills 90210
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Shannen Doherty opowiedziała o trudnej walce z rakiem...

„Powiedzieć, że walczę to bardzo łagodne określenie”

Olga Figaszewska 14 lutego 2020 14:51
Złamane życie Shannen Doherty, gwiazdy Beverly Hills 90210
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kiedy wydawało się, że najgorsze jest już za nią... los znów wystawia ją ciężką próbę. Niedawno Shannen Doherty poinformowała swoich fanów o tym, że toczy kolejną walkę z rakiem... Na szczęście gwiazda Beverly Hills, 90210 może liczyć na wsparcie najbliższych i wiernych fanów.

Shannen Doherty o walce z rakiem

Shannen Doherty nie boi się szerze mówić o swojej chorobie. Aktorka nie zamierza niczego ukrywać przed swoimi fanami. Tym razem również tak było. Niedawno jej stan zdrowia znacząco się pogorszył. Trudno jest jej się odnaleźć w tej sytuacji, ale gwiazda wierzy, że uda jej się pokonać nowotwór.

„Chciałabym Wam wszystkim podziękować za waszą miłość, modlitwy i wsparcie. Przeżywam dziwny czas, czuję się niepewnie. Powiedzieć, że się stresuję, to jak nie powiedzieć nic. Powiedzieć, że walczę to bardzo łagodne określenie”, napisała w nowym poście na Instagramie.

Shannen nie kryje swojej wdzięczności wobec fanów, którzy po raz kolejny otaczają ją miłością i wsparciem.

„Wierzę, że znajdę równowagę. Będę szukać wewnętrznej siły, by stawić temu czoła. Modlę się, żeby zrobić to z godnością i wdziękiem. Mam tyle do powiedzenia. Tyle do podzielenia się. Zrobię to. Ale chcę, żebyście wiedzieli, jak bardzo podnosicie mnie na duchu”, dodała.

Przypomnijmy, że gwiazda dowiedziała się o chorobie pięć lat temu. Lekarze postawili diagnozę - rak piersi. Poddała się leczeniu antyestrogenowemu, by zmniejszyć guza i uniknąć mastektomii. Niestety, okazało się, że guzów jest znacznie więcej, więc w maju 2016 roku przeszła zabieg usunięcia piersi. Zdiagnozowano również przerzuty do węzłów chłonnych.  W tym czasie w mediach społecznościowych relacjonowała postępy w walce z rakiem. Gwiazda przewartościowała swoje życie. Cieszyła się każdą chwilą spędzoną z rodziną i przyjaciółmi. O powrocie nowotworu dowiedziała się prawie dwa tygodnie temu. W jednym z wywiadów przyznała, że rak jest w czwartym stadium. „To gorzka pigułka do przełknięcia”, podkreśliła.

„Nasze życie nie kończy się w momencie, gdy usłyszymy diagnozę. Wciąż mamy wiele do zrobienia. Miałam jednak momenty, w których myślałam, że nie dam rady tego zrobić”, wyznała.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.