Złamane życie Shannen Doherty, gwiazdy Beverly Hills 90210
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Shannen Doherty opowiedziała o trudnej walce z rakiem...

„Powiedzieć, że walczę to bardzo łagodne określenie”

Olga Figaszewska 14 lutego 2020 14:51
Złamane życie Shannen Doherty, gwiazdy Beverly Hills 90210
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kiedy wydawało się, że najgorsze jest już za nią... los znów wystawia ją ciężką próbę. Niedawno Shannen Doherty poinformowała swoich fanów o tym, że toczy kolejną walkę z rakiem... Na szczęście gwiazda Beverly Hills, 90210 może liczyć na wsparcie najbliższych i wiernych fanów.

Shannen Doherty o walce z rakiem

Shannen Doherty nie boi się szerze mówić o swojej chorobie. Aktorka nie zamierza niczego ukrywać przed swoimi fanami. Tym razem również tak było. Niedawno jej stan zdrowia znacząco się pogorszył. Trudno jest jej się odnaleźć w tej sytuacji, ale gwiazda wierzy, że uda jej się pokonać nowotwór.

„Chciałabym Wam wszystkim podziękować za waszą miłość, modlitwy i wsparcie. Przeżywam dziwny czas, czuję się niepewnie. Powiedzieć, że się stresuję, to jak nie powiedzieć nic. Powiedzieć, że walczę to bardzo łagodne określenie”, napisała w nowym poście na Instagramie.

Shannen nie kryje swojej wdzięczności wobec fanów, którzy po raz kolejny otaczają ją miłością i wsparciem.

„Wierzę, że znajdę równowagę. Będę szukać wewnętrznej siły, by stawić temu czoła. Modlę się, żeby zrobić to z godnością i wdziękiem. Mam tyle do powiedzenia. Tyle do podzielenia się. Zrobię to. Ale chcę, żebyście wiedzieli, jak bardzo podnosicie mnie na duchu”, dodała.

Przypomnijmy, że gwiazda dowiedziała się o chorobie pięć lat temu. Lekarze postawili diagnozę - rak piersi. Poddała się leczeniu antyestrogenowemu, by zmniejszyć guza i uniknąć mastektomii. Niestety, okazało się, że guzów jest znacznie więcej, więc w maju 2016 roku przeszła zabieg usunięcia piersi. Zdiagnozowano również przerzuty do węzłów chłonnych.  W tym czasie w mediach społecznościowych relacjonowała postępy w walce z rakiem. Gwiazda przewartościowała swoje życie. Cieszyła się każdą chwilą spędzoną z rodziną i przyjaciółmi. O powrocie nowotworu dowiedziała się prawie dwa tygodnie temu. W jednym z wywiadów przyznała, że rak jest w czwartym stadium. „To gorzka pigułka do przełknięcia”, podkreśliła.

„Nasze życie nie kończy się w momencie, gdy usłyszymy diagnozę. Wciąż mamy wiele do zrobienia. Miałam jednak momenty, w których myślałam, że nie dam rady tego zrobić”, wyznała.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.