Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2017 19:00
1/6
Gra o Tron, 8 sezon Gry o tron
Copyright @Facebook Gra o Tron HBO
1/6

Kiedy sezon ósmy „Gry o Tron”? Kto pojawi się w kolejnym sezonie? Na te pytania fani wciąż wyszukują informacji w sieci. Nam udało się dowiedzieć co nieco o nowym, ósmym sezonie „Gry o Tron”. Niestety na niego trzeba będzie trochę poczekać, ale z pewnością będzie warto!

 

Zobacz: Masakry, gwałty, krwawe zemsty. Najbardziej szokujące momenty w „Grze o tron”. Nowy sezon już jutro!

 

Ostatni odcinek 7. sezonu serialu „Gra o tron”

 

„The Dragon and the Wolf” to ostatni odcinek siódmego sezonu popularnego serialu. W tym roku twórcy serialu „Gra o Tron” przygotowali siedem odcinków, w tym jeden najdłuższy w historii serialu, trwający około 1,5 godziny. Ostatni odcinek tego sezonu to przede wszystkim masa genialnych zwrotów akcji, ekscytujące podsumowanie siódmego sezonu i idealny wstęp do ósmego, który już wzbudza zainteresowanie widzów na całym świecie.

 

Już jakiś czas temu stacja HBO potwierdziła, że powstanie ósmy sezon serialu „Gra o tron”. Będzie to kolejna seria odcinków, ale ostatnia - zamykająca całą historię. Niestety na kolejny sezon serialu fani będą musieli trochę poczekać... Podobno ósmego sezonu nie zaczęto nawet kręcić! David Benioff i Daniel Brett Weiss wciąż dopracowują scenariusz. Ze względu na konieczność nakręcenia scen w zimowej scenerii na pewno premiera nie będzie miała miejsca na wiosnę. Wstępnie mówiono o wakacjach 2018 roku,  ale mówi się, że bardziej możliwe jest, że premiera 8. sezonu „Gry o tron”  datowana jest na 2019 rok.        

 

Polecamy: W siódmym sezonie wystąpi sławny muzyk. Wszystko, co wiemy o nowej odsłonie „Gry o Tron”!

 

8. sezon „Gry o Tron” - czego możemy się spodziewać?     

 

 

Ostatni odcinek siódmego sezonu podsumował kilka bardzo istotnych faktów. Regularnie w sieci pojawiają się możliwe scenariusze tego, czego możemy się spodziewać w ósmym sezonie serialu. Zobaczcie w naszej galerii, co wiadomo o 8. sezonie serialu „Gra o Tron”!

 

Zobacz także: Nie możecie się otrząsnąć po finale 6. sezonu "Gry o tron"? Jest już zapowiedź kolejnego! Co się w nim wydarzy?​

2/6
Gra o Tron, 8 sezon Gry o tron
Copyright @Facebook Gra o Tron HBO
2/6

W sieci nie brakuje doniesień, że realizacja finałowej części „Gry o Tron” już wystartowała! Pierwsze prace na planie mają mieć miejsce w Irlandii Północnej. Jak twierdzi serialowy Jamie Lannister, Nikolaj Coster-Waldau, ekipa pojawi się na planie dopiero w październiku... 

Prawdopodobnie ostatnia odsłona serialu HBO składać będzie się z 6 dłuższych odcinków. Każdy epizod ma trwać około półtorej godziny. Sugerując się tym, co krąży w sieci, pierwszy odcinek ósmego sezonu „Gry o Tron” z pewnością Was zaskoczy!

 

Polecamy: Nie możecie się otrząsnąć po finale 6. sezonu "Gry o tron"? Jest już zapowiedź kolejnego! Co się w nim wydarzy?​

3/6
Gra o Tron, 8 sezon Gry o tron, Jon Snow
Copyright @Facebook Gra o Tron HBO
3/6

W pierwszym odcinku ósmego sezonu „Gry o Tron” wydarzy się naprawdę sporo! Z rąk nocnego króla zginie wiele postaci. Wśród nich według internautów znajdą się między innymi: lord dowódca nocnej straży Ed oraz Beric Dondarrion. Dojdzie do spotkania Aryi i Jona Snowa oraz Sansy i Daenerys. Sansa początkowo nie będzie się cieszyć z powrotu Jona, twierdząc że chce się zjednoczyć z Cersei. Opowie mu m.in. historię zabitego Littlefingera. Według internautów dojdzie także do spotkania Sama z Jonem. Przyjaciele wymienią się informacjami i wraz z Branem opowiedzą Jonowi o jego pochodzeniu.  

 

Polecamy: Nie możecie się otrząsnąć po finale 6. sezonu "Gry o tron"? Jest już zapowiedź kolejnego! Co się w nim wydarzy?​

 

 

4/6
Gra o Tron, Daenerys Targaryen
Copyright @Facebook Gra o Tron HBO
4/6

W ósmym sezonie „Gry o Tron” dojdzie do spotkania Sansy z Daenerys. Sansa ma zapytać Daenerys o to, czy łączy ją coś z Jonem. Ta jednak nie będzie w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Daenerys spotka się z oporem ludzi z Północy. W jej obronie stanie Jon Snow, który powie, że w obecnej sytuacji nie mają czasu na spory, ponieważ oprócz umarłych muszą jeszcze pokonać Lannisterów. 

 

Polecamy: W siódmym sezonie wystąpi sławny muzyk. Wszystko, co wiemy o nowej odsłonie „Gry o Tron”!

5/6
Gra o Tron, Tyrion Lannister
Copyright @Facebook Gra o Tron HBO
5/6

Do sali tronowiej wróci Euron Greyjoy. gdzie spędzi noc z Cersei. Po tym jak w ostatnim odcinku siódmego sezonu widzimy, że Jamie pozostawia siostrę, Euron staje się jedynym wsparciem dla Cersei. Euron i Cersei spędzą razem noc. Po wyznaniu Greyjoya, że teraz nie powinna tęsknić za bratem, ta wysyła go, by zdobył twierdzę Końca Burzy. Euron po powrocie oświadczy, że chce zostać królem i naśle na Cersei najemników. W tym czasie Jamie dołączy do Jona Snowa, po drodze zgarniając armię Lannisterów, by ta dołączyła się do walki z umarłymi.

 

 

Polecamy: Winter is not coming! Niesamowita kampania francuskiego Greenpeace oparta na „Grze o tron”

6/6
Gra o Tron, 8 sezon Gry o tron
Copyright @Facebook Gra o Tron HBO
6/6

Arya Stark spotka się z Ogarem, któremu mówi, że nie chciała go zabić. Ten odpowiada, że po tym, co zobaczył za murem, mogła tego dokonać. Najważniejsza teoria dotyczy jednak Brana. Bran to tak naprawdę nocny król! - piszą internauci.  W tym sezonie znów zobaczymy Melisandre, czyli Czerwoną Kobietę. Opowie ona Jonowi, że zjednoczyła ogień i lód, jako pierwsza wyznała, że jest księciem, którego obiecano i przyzna się do swoich błędów. Wyruszy w swoją ostatnią misję na Północ, podczas której prawdopodobnie zginie. Jamie Lannister opuszcza królewską przystań i dołącza do Jona. Po drodze zgarnie armię Lannisterów i z nimi podąży bronić  muru.

 

Czy teorie, dotyczące ósmego sezonu „Gry o Tron” sprawdzą się? Niestety na potwierdzenie tych tez będziemy musieli jeszcze trochę poczekać...

 

Polecamy: Winter is not coming! Niesamowita kampania francuskiego Greenpeace oparta na „Grze o tron”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?