WIDEO VIVY!

Foremniak, Fraszyńska, Skrzynecka... Byliśmy na sesji z księżniczkami Disneya

Zobacz naszą relację z bajkowego planu

Rafał Kowalski 20 stycznia 2019 13:00

Ich głosy umilały Wam dzieciństwo i następne lata, w których spotykaliście się z kolejnymi bajkami Walta Disneya. Małgorzata Foremniak, Katarzyna Skrzynecka, Jolanta Fraszyńska, Anna Cieślak, Julia Kamińska,  Jolanta Wilk, Beata Jankowska-Tzimas, Dominika Kluźniak, Angelika Kurowska, Weronika Bochat-Piotrowska, Edyta Krzemień, Karolina Trębacz i Lidia Sadowa - to właśnie ich głosy przed laty wcielały się w bohaterki kultowych bajek.

Kilka tygodni temu wszystkie panie spotkały się na planie sesji do VIVY! Takich zdjęć nie wykonujemy codziennie. Bajeczne metamorfozy - tak najlepiej nazwać to, co zadziało się z aktorkami na końcowym efekcie każdej fotografii. A jak panie wspominają pracę z bajkowymi postaciami? Zobaczcie nasze wideo!  

TAGI #sesje #wideo #Disney

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.