WIDEO VIVY!

Foremniak, Fraszyńska, Skrzynecka... Byliśmy na sesji z księżniczkami Disneya

Zobacz naszą relację z bajkowego planu

Rafał Kowalski 20 stycznia 2019 13:00

Ich głosy umilały Wam dzieciństwo i następne lata, w których spotykaliście się z kolejnymi bajkami Walta Disneya. Małgorzata Foremniak, Katarzyna Skrzynecka, Jolanta Fraszyńska, Anna Cieślak, Julia Kamińska,  Jolanta Wilk, Beata Jankowska-Tzimas, Dominika Kluźniak, Angelika Kurowska, Weronika Bochat-Piotrowska, Edyta Krzemień, Karolina Trębacz i Lidia Sadowa - to właśnie ich głosy przed laty wcielały się w bohaterki kultowych bajek.

Kilka tygodni temu wszystkie panie spotkały się na planie sesji do VIVY! Takich zdjęć nie wykonujemy codziennie. Bajeczne metamorfozy - tak najlepiej nazwać to, co zadziało się z aktorkami na końcowym efekcie każdej fotografii. A jak panie wspominają pracę z bajkowymi postaciami? Zobaczcie nasze wideo!  

TAGI #sesje #wideo #Disney

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.