WIDEO VIVY!

Foremniak, Fraszyńska, Skrzynecka... Byliśmy na sesji z księżniczkami Disneya

Zobacz naszą relację z bajkowego planu

Rafał Kowalski 20 stycznia 2019 13:00

Ich głosy umilały Wam dzieciństwo i następne lata, w których spotykaliście się z kolejnymi bajkami Walta Disneya. Małgorzata Foremniak, Katarzyna Skrzynecka, Jolanta Fraszyńska, Anna Cieślak, Julia Kamińska,  Jolanta Wilk, Beata Jankowska-Tzimas, Dominika Kluźniak, Angelika Kurowska, Weronika Bochat-Piotrowska, Edyta Krzemień, Karolina Trębacz i Lidia Sadowa - to właśnie ich głosy przed laty wcielały się w bohaterki kultowych bajek.

Kilka tygodni temu wszystkie panie spotkały się na planie sesji do VIVY! Takich zdjęć nie wykonujemy codziennie. Bajeczne metamorfozy - tak najlepiej nazwać to, co zadziało się z aktorkami na końcowym efekcie każdej fotografii. A jak panie wspominają pracę z bajkowymi postaciami? Zobaczcie nasze wideo!  

TAGI #sesje #wideo #Disney

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?