Serena Williams, main topic
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Przez zator płucny otworzyła się rana po cesarskim cięciu’’. Serena Williams po raz pierwszy o ciężkim porodzie!

Damian Duda 13 stycznia 2018 19:30
Serena Williams, main topic
Fot. Materiały prasowe

 

Serena Williams udzieliła wywiadu, o którym mówi cały świat! Tenisistka jest bohaterką najnowszej okładki magazynu „Vogue’’, na którego łamach opowiedziała o traumatycznym porodzie. „Wszystko poszło źle’’, skwitowała gwiazda sportu. Czy w trakcie narodzin jej dziecka doszło do komplikacji? 

 

Zobacz też: Serena Williams i Alexis Ohanian wzięli ślub! Wiemy, jak wyglądał ten niezwykły dzień!

Serena Williams — narodziny dziecka

Serena Williams we wrześniu ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Kiedy media obiegła informacja, że tenisistka powitała na świecie dziecko, fani gwiazdy byli przejęci jej stanem. Williams musiała zostać dłużej w szpitalu ze względu na komplikacje przy porodzie. W wywiadzie udzielonym amerykańskiej edycji „Vogue'a’’ Serena przyznała, że lekarze musieli wykonać cesarskie cięcie. Moment przecięcia pępowiny przez męża tenisistki, niestety, nie był zakończeniem porodu. „To było niesamowite uczucie, ale potem już wszystko było źle”, podkreśla w wywiadzie. 

Serena Williams — choroba

Od lat Serena Williams choruje na zakrzepicę, która według lekarzy była powodem komplikacji przy porodzie. Następnego dnia, tuż po narodzinach dziecka, tenisistka przestała oddychać. Powodem był zator, który powstał w płucach.  Obecnie gwiazda jest szczęśliwa i czuję się bardzo dobrze. „Wiedząc, że mam przy sobie to cudowne dziecko, do którego zawsze mogę wrócić, czuję, że nie muszę grać kolejnego meczu. Nie potrzebuję pieniędzy, tytułów, ani prestiżu. Chcę ich, ale ich nie potrzebuję. Teraz inaczej podchodzę do sportu”, wyznała. 

 

Serena Williams
Fot. Materiały prasowe

 

Serena Williams
Fot. Materiały prasowe

 

Zobacz też: Serena Williams pokazała pierwsze zdjęcie córeczki! Jak ma na imię?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.