Serena Williams w ciąży, ciąże gwiazd, Serena Williams
Fot. Vogue/Instagram
VIVA! Tylko u nas

Serena Williams pokazała pierwsze zdjęcie córeczki! Jak ma na imię?

Olga Figaszewska 13 września 2017 18:15
Serena Williams w ciąży, ciąże gwiazd, Serena Williams
Fot. Vogue/Instagram

Serena Williams urodziła swoje pierwsze dziecko dwa tygodnie temu! Teraz gwiazda światowego tenisa podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem swojej pociechy! Dziewczynka jest naprawdę słodka!

 

Polecamy też: Serena Williams zachwyca ciążowymi krągłościami w najnowszej sesji „Vogue’a”

 

Dziecko Sereny Williams

Widać, że macierzyństwo jej służy. Największe marzenie właśnie się spełniło. Tenisistka nie mogła nie pochwalić się zdjęciem swojej dwutygodniowej córeczki - Alexis Olympia Ohanian Jr. Dziewczynka otrzymała imiona na cześć na cześć narzeczonego Williams, Alexisa Ohaniana. Serena od początku była przekonana, że urodzi córeczkę! Amerykanka zdążyła jeszcze w styczniu wygrać wielkoszlemowy turniej Australian Open 2017. „Grałam w temperaturze 37 stopni Celsjusza i dziecko nie sprawiło mi żadnych problemów. Grasz lub przegrywasz. Kobiety są twarde”, przekonywała gwiazda w ostatnim wywiadzie dla „Vogue”.

 

 

Fani nie szczędzą jej komplementów.

 

Dziecko Williams i Alexisa Ohaniana

 

Informację o narodzinach córeczki WilliamsAlexisa Ohaniana przekazał na Twitterze Chris Sheperd, producent American’s WPBF.  Powoływał się na źródło z najbliższego otoczenia gwiazdy. Dziewczynka przyszła na świat w piątek, 1 września w szpitalu West Palm Beach na Florydzie. Podobno waży 2,8 kilograma! Beyonce jako pierwsza złożyła życzenia młodej mamie umieszczając na swoim profilu urocze zdjęcie z dołączonymi gratulacjami.

 

 

 

Jeśli ktokolwiek myślał, że Serena Williams porzuci sportową karierę i poświęci się teraz rodzinie, może poczuć się rozczarowany. Tenisistka twierdzi, że ciąża tylko zmotywuje ją do szybszego powrotu na kort. Definitywnie mam zamiar wrócić. Wyjście na kort i tłumy ludzi na trybunach dla wielu mogą nic nie znaczyć. Ale nie ma lepszego uczucia na świecie. Ta ciąża dodała mi nowych sił”, podkreśliła w „Vanity Fair”.

 

Zobacz też: Serena Williams poruszająco o swoim nienarodzonym dziecku. Jej słowa wstrząsnęły milionami internautów

 

Ciąża Sereny Williams 

W kwietniu media obiegła informacja o ciąży Sereny Williams. Światowej sławy tenisistka i Alexis Ohanian powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

 

Serena Williams w Vanity Fair
Fot. Annie Leibovitz/Vanity Fair

Serena WIlliams w ciąży. Sesja dla Vanity Fair

 

Czy obawiała się porodu? „Nie jestem tchórzem”, mówi. „Jedyną rzeczą, której naprawdę chcę to znieczulenie. Metoda jest krytykowana przez wielu ludzi, ale miałam wiele operacji i nie chcę znów cierpieć skoro mogę tego uniknąć”, dodała w rozmowie z dziennikarzem kilka miesięcy temu. 

 

Polecamy też: Serena Williams w ciąży na okładce „Vanity Fair”. Poznaj romantyczną historię jej związku!

 

Serena Williams o roli matki 

 

„Nie uważam się za osobę, która szaleje za dziećmi. Jeszcze nie. To jest coś nad czym muszę popracować”, przyznaje. „Jestem przyzwyczajona do ciągłego ja-ja-ja, dbania o moje zdrowie, moje ciało, moją karierę”, zdradziła w rozmowie z  „Vogue”. Oczywiście do pewnych sytuacji dojrzewa się z czasem. „Nie wiem co mam zrobić z dzieckiem. Nie mam nic… Nie przygotowałam absolutnie niczego do pokoju dziecięcego!”, mówiła jeszcze nie tak dawno w wywiadzie dla „Vanity Fair”.

 

Szczęśliwej młodej mamie, serdecznie gratulujemy!

Serena Williams w Vanity Fair
Fot. Annie Leibovitz/Vanity Fair

Serena i Alexis w sesji dla Vanity Fair 

 

Zobacz też: Serena Williams spełniła swoje największe marzenie. Czy z tego powodu zakończy karierę?
 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.