Serena Williams w ciąży, ciąże gwiazd, Serena Williams
Fot. Vogue/Instagram
VIVA! Tylko u nas

Serena Williams pokazała pierwsze zdjęcie córeczki! Jak ma na imię?

Olga Figaszewska 13 września 2017 18:15
Serena Williams w ciąży, ciąże gwiazd, Serena Williams
Fot. Vogue/Instagram

Serena Williams urodziła swoje pierwsze dziecko dwa tygodnie temu! Teraz gwiazda światowego tenisa podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem swojej pociechy! Dziewczynka jest naprawdę słodka!

 

Polecamy też: Serena Williams zachwyca ciążowymi krągłościami w najnowszej sesji „Vogue’a”

 

Dziecko Sereny Williams

Widać, że macierzyństwo jej służy. Największe marzenie właśnie się spełniło. Tenisistka nie mogła nie pochwalić się zdjęciem swojej dwutygodniowej córeczki - Alexis Olympia Ohanian Jr. Dziewczynka otrzymała imiona na cześć na cześć narzeczonego Williams, Alexisa Ohaniana. Serena od początku była przekonana, że urodzi córeczkę! Amerykanka zdążyła jeszcze w styczniu wygrać wielkoszlemowy turniej Australian Open 2017. „Grałam w temperaturze 37 stopni Celsjusza i dziecko nie sprawiło mi żadnych problemów. Grasz lub przegrywasz. Kobiety są twarde”, przekonywała gwiazda w ostatnim wywiadzie dla „Vogue”.

 

 

Fani nie szczędzą jej komplementów.

 

Dziecko Williams i Alexisa Ohaniana

 

Informację o narodzinach córeczki WilliamsAlexisa Ohaniana przekazał na Twitterze Chris Sheperd, producent American’s WPBF.  Powoływał się na źródło z najbliższego otoczenia gwiazdy. Dziewczynka przyszła na świat w piątek, 1 września w szpitalu West Palm Beach na Florydzie. Podobno waży 2,8 kilograma! Beyonce jako pierwsza złożyła życzenia młodej mamie umieszczając na swoim profilu urocze zdjęcie z dołączonymi gratulacjami.

 

 

 

Jeśli ktokolwiek myślał, że Serena Williams porzuci sportową karierę i poświęci się teraz rodzinie, może poczuć się rozczarowany. Tenisistka twierdzi, że ciąża tylko zmotywuje ją do szybszego powrotu na kort. Definitywnie mam zamiar wrócić. Wyjście na kort i tłumy ludzi na trybunach dla wielu mogą nic nie znaczyć. Ale nie ma lepszego uczucia na świecie. Ta ciąża dodała mi nowych sił”, podkreśliła w „Vanity Fair”.

 

Zobacz też: Serena Williams poruszająco o swoim nienarodzonym dziecku. Jej słowa wstrząsnęły milionami internautów

 

Ciąża Sereny Williams 

W kwietniu media obiegła informacja o ciąży Sereny Williams. Światowej sławy tenisistka i Alexis Ohanian powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

 

Serena Williams w Vanity Fair
Fot. Annie Leibovitz/Vanity Fair

Serena WIlliams w ciąży. Sesja dla Vanity Fair

 

Czy obawiała się porodu? „Nie jestem tchórzem”, mówi. „Jedyną rzeczą, której naprawdę chcę to znieczulenie. Metoda jest krytykowana przez wielu ludzi, ale miałam wiele operacji i nie chcę znów cierpieć skoro mogę tego uniknąć”, dodała w rozmowie z dziennikarzem kilka miesięcy temu. 

 

Polecamy też: Serena Williams w ciąży na okładce „Vanity Fair”. Poznaj romantyczną historię jej związku!

 

Serena Williams o roli matki 

 

„Nie uważam się za osobę, która szaleje za dziećmi. Jeszcze nie. To jest coś nad czym muszę popracować”, przyznaje. „Jestem przyzwyczajona do ciągłego ja-ja-ja, dbania o moje zdrowie, moje ciało, moją karierę”, zdradziła w rozmowie z  „Vogue”. Oczywiście do pewnych sytuacji dojrzewa się z czasem. „Nie wiem co mam zrobić z dzieckiem. Nie mam nic… Nie przygotowałam absolutnie niczego do pokoju dziecięcego!”, mówiła jeszcze nie tak dawno w wywiadzie dla „Vanity Fair”.

 

Szczęśliwej młodej mamie, serdecznie gratulujemy!

Serena Williams w Vanity Fair
Fot. Annie Leibovitz/Vanity Fair

Serena i Alexis w sesji dla Vanity Fair 

 

Zobacz też: Serena Williams spełniła swoje największe marzenie. Czy z tego powodu zakończy karierę?
 

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.