Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda jest w ciężkim stanie!

Artystka przeszła załamanie nerwowe...

Gabriela Czernecka 11 października 2018 12:53
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

Piosenkarka i aktora, Selena Gomez trafiła do szpitala! Stan gwiazdy jest poważny. Artystka przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku zajmującym się zdrowiem psychicznym. Jak podaje TMZ, Gomez poddana została specjalistycznej terapii mającej ustabilizować jej stan emocjonalny. Wielu sądziło, że pogarszający się stan zdrowia Seleny to przyczyna najnowszych informacji, dotyczących jej byłego chłopaka – Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin i para planuje teraz ślub. Okazuje się, że powód jej problemów ze zdrowiem jest kompletnie inny…

Selena Gomez trafiła do szpitala. Ma załamanie nerwowe

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Selena Gomez przeszła ostatnio załamanie nerwowe. Gwiazda przebywa w specjalistycznym ośrodku zajmującym się zdrowiem psychicznym. Przypomnijmy, że pierwsze sygnały, że z Seleną Gomez dzieje się coś niedobrego, zaczęły się pod koniec września. Wówczas piosenkarka zamieściła w swoich social mediach, że robi sobie przerwę od internetu i znika chwilowo z Instagrama i Facebooka. Gwiazda przyznała także, że od pięciu lat walczy z depresją. 

Okazuje się, że już wtedy nie działo się u niej najlepiej. Gwiazda w ostatnim czasie przeszła załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z niskim poziomem białych krwinek. Takie powikłania zdarzają się po przeszczepie nerki, a w 2017 roku Selena Gomez przeszła transplantację.

Podobno właśnie powracające problemy zdrowotne i walka z depresją doprowadziły artystkę do problemów psychicznych. Jak podaje TMZ, Selena Gomez miała mieć atak paniki i próbowana wyrwać sobie kroplówkę z ramienia. 

Od dłuższego czasu 26-latka była także atakowana negatywnymi komentarzami związanymi z jej byłym chłopakiem Justinem Bieberem, który niedawno zaręczył się z modelką Hailey Baldwin. Mówi się, że to z pewnością również miało znaczący wpływ na jej samopoczucie. Choć związek z Bieberem Gomez pozostawiła dawno za sobą, to internauci na każdym kroku nie dają jej o tym zapomnieć. To właśnie m.in. stąd decyzja gwiazdy, by chwilowo rozstać się z social mediami.

Obecnie stan zdrowia byłej gwiazdy Disneya jest poważny. Artystka przebywa w szpitalu psychiatrycznym East Coast, gdzie specjaliści pracują nad uspokojeniem i opanowaniem nerwów wokalistki. Trzymamy kciuki za jej szybki powrót do zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.