Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez
O TYM SIĘ MÓWI

Selena Gomez pokłóciła się z przyjaciółką, która uratowała jej życie

Co się wydarzyło?

Olga Figaszewska 3 sierpnia 2019 07:58
Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez

Dwa lata temu Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby. Gwiazda cierpiała na toczeń rumieniowaty układowy Konieczna była operacja. Ponieważ badania wykluczyły wszystkich członków rodziny i dawcą organu była jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raisa. Niestety dawna więź została nadszarpnięta. Między przyjaciółkami doszło do poważnego spięcia. Co było powodem ochłodzenia relacji?

Selena Gomez pokłóciła się z przyjaciółką, która uratowała jej życie

,,Nie mam słów, by opisać mojej wspaniałej przyjaciółce Francii Raisie. To ona dała mi wspaniały dar i poświęciła się, oddając mi swoją nerkę. Jestem szczególnie błogosławiona. Siostro, kocham cię tak bardzo. Moja choroba jest ciągle niezrozumiana, ale zostały zrobione postępy”, pisała Selena Gomez.

Przyjaźń Seleny i Francii wisi na włosku. Okazuje się, że od kilku miesięcy nie maja ze sobą kontaktu. Dziennikarzom udało się ustalić, że między aktorkami doszło do poważnej kłótni. Francia zarzuciła Gomez, że po przeszczepie nie zmieniła swojego stylu życia i naraża się na niebezpieczeństwo. Po przebytej operacji Selena powinna przestrzegać specjalnej diety, unikać stresu i alkoholu. Jeszcze przeszczepem miała obiecać swojej Francii, że będzie o siebie dbać i nie spożywać żadnych używek. Tymczasem wokalistka pozwoliła sobie na chwilę zapomnienia na ślubie przyjęciu weselnym swojej kuzynki. Media obiegły zdjęcia, do których zapozowała z lampką wina.  To doprowadziło do konfliktu.

Francia i Selena nie odniosły się do tych informacji. A fani gwiazdy mają nadzieję, że doniesienia Radar Online nie okażą się prawdą. To byłby dla Gomez prawdziwy cios. W ostatnich latach los jej nie rozpieszczał. Problemy zdrowotne, złamane serce... Utrata kolejnej bliskiej osoby nie wpłynie dobrze na stan psychiczny gwiazdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?