Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Selena Gomez po raz pierwszy o powrocie do Justina Biebera! Gwiazda zdradziła kulisy ich intymnej relacji: „Doceniam ludzi, którzy...”

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2017 07:30
Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News

Justin Bieber i Selena Gomez znów są parą! – ta informacja od kilku tygodni elektryzuje fanów pary na całym świecie. Dlaczego idole nastolatków zdecydowali się na ten krok, mimo że ich związek pełen był wzlotów i upadków? Wokalistka zdradziła powody tej decyzji w najnowszym wywiadzie dla „Billboardu”!

Zobacz też: Skandale, seksafery, alkohol i zdrady. Związek Seleny Gomez i Justina Biebera to ciągłe rozstania i powroty. Dlaczego znów zdecydowali się być razem?

Selena Gomez o związku z Justinem Bieberem

Narkotyki, liczne zdrady i awantury, o których mówił cały świat – tak można opisać związek Justina Biebera i Seleny Gomez, który trwał od końca 2010 do 2014 roku. Nawet gdy się rozstali nie brakowało doniesień, że oboje za sobą tęsknią i nie jest wykluczone, że jeszcze do siebie wrócą. Wydarzyło się to szybciej, niż wszyscy myśleli. Choć jeszcze niedawno młoda wokalistka spotykała się z wokalistą The Weekend, ich związek po niecałych 10 miesiącach przeszedł do historii. Powodem okazała się... miłość Seleny Gomez do Justina Biebera! Paparazzi coraz częściej zaczęli widywać ich, gdy bożyszcze nastolatek po kryjomu odwiedzał ukochaną w jej willi. Na innych zdjęciach widać było, że oboje spędzają ze sobą niemal każdą wolną chwilę: jeżdżąc na rowerach lub... chodząc do kościoła. Dlaczego para zdecydowała się dać sobie jeszcze jedną szansę? Rąbka tajemnicy uchyliła sama zainteresowana!

Mam 25 lat. Nie 18, 19 czy 20. Doceniam ludzi, którzy mieli wielki wpływ na moje życie. Być może w przeszłości wymuszałam coś, co nie było odpowiednie. Ale to nie znaczy, że troska o drugą osobę przemija. I dotyczy to ludzi w ogóle”, zwierzyła się Selena Gomez w intymnej rozmowie z dziennikarzem magazynu „Billboard”.

Wokalistka dodała również, że w jej opinii prawdziwa miłość po prostu przychodzi i nie mamy na to wpływu. Nikt nie ma wątpliwości, że mówiąc to miała na myśli właśnie skomplikowaną relację z Justinem Bieberem. Z jej słów wynika, że oboje chcieli dać sobie kolejną szansę i niegdyś zbuntowany Kanadyjczyk nie musiał się specjalnie starać o względy ukochanej.

Zobacz też: Selena Gomez jest w ciąży z Justinem Bieberem?! Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów!

Selena Gomez o rozstaniu z The Weekend

Dziewczyna Justina Biebera przyznała również, że jej rozstanie z wokalistą The Weekend przebiegało w spokojnej i przyjaznej atmosferze, bez wzajemnych pretensji i kłótni.

Jestem bardzo dumna z tego, że jest między nami prawdziwa przyjaźń. Nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego w moim życiu. Zakończyliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele, i szczerze wspieraliśmy się nawzajem i troszczyliśmy się o siebie, co było dla mnie niesamowite”, zapewniła wokalistka w wywiadzie.

Zobacz też: Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.