Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez
O TYM SIĘ MÓWI

Selena Gomez: „Chcę być kochana za to, jaką jestem osobą, nie za to, jak wyglądam”

Piosenkarka podsumowała byłych partnerów

Gabriela Czernecka 25 kwietnia 2019 10:50
Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Selena Gomez od jakiegoś czasu ogranicza swoją działalność w sieci. Piosenkarka co rusz podejmuje się nowych wyzwań, ale wciąż rzadko udziela wywiadów i pokazuje się publicznie. Teraz po raz pierwszy w tym roku udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak obecnie wygląda jej życie, z czym się zmaga i czego najbardziej pragnie. Gomez mówi wprost: „Chcę być kochana”.

Selena Gomez o poczuciu własnej wartości

Rozstanie Seleny Gomez z Justinem Bieberem odbiło się szerokim echem w mediach. Choć on od niedawna jest szczęśliwym mężem Hailey Baldwin, a Selena podobno umawia się z Niallem Horanem, to wciąż wielu próbuje łączyć byłych kochanków. Presja, jaką oboje odczuwają nie jest łatwa. Oboje próbują radzić sobie z nią na swój sposób. Justin ma ogromne wsparcie ukochanej żony, a wszelkie krytyczne komentarze obraca w żart. Selena próbowała porzucić życie w social mediach i skupić się na pracy i własnym zdrowiu.

Od niedawna znów jest na Instagramie, ale rzadko kiedy coś publikuje. Już w lipcu ubiegłego roku w szczerym wywiadzie dla Harper’s Bazaar wyznała, że stara się dojść do siebie. Od dłuższego czasu zmaga się z depresją i stanami lękowymi. Z tego też powodu, na dalszy plan odeszły plany zawodowe. „Chcę być pewna, że jestem zdrowa. Jeśli z tym będzie dobrze, cała reszta się poukłada. Mój album tworzy się od zawsze. Myślę, że nie czuję się na tyle pewna z tym, jak teraz wygląda moja muzyka. Jeśli będę na to potrzebowała 10 lat, zajmie to 10 lat. Nie dbam o to. Teraz chcę tylko czuć cel we wszystkim, co robię”, powiedziała.

Teraz po raz pierwszy w tym roku udzieliła krótkiego wywiadu. Artystka w rozmowie dla podcastu Dream It Real podsumowała wszystkich swoich byłych partnerów. Wyjawiła także, dlaczego ma problem ze znalezieniem tego jedynego: „Nie bardzo doceniam ludzi, oceniających mnie po wyglądzie czy czymkolwiek podobnym. Myślę, że w dzisiejszych czasach, kiedy wszystko jest tak wyeksponowane, świetnie jest się wystroić i czuć pięknie. Schlebia mi, kiedy faceci mówią: Jesteś ładna. Ale chciałabym, by ktoś kochał mnie za to, jaką jestem osobą. To jest dla mnie ważne, wiesz?”, wyznała.

Artystka twierdzi, że tak naprawdę mało kto wie, jaka jest naprawdę, ponieważ niewielu bierze na poważnie to, co mówi: „Zawsze to mówię i może za często powtarzam, ale nie sądzę, by ludzie znali moje serce, bo myślę, że czasami ludzie uważają, że dyplomatycznie mówię to, co trzeba, albo jestem zachowawcza, albo może jestem wytrenowana, by tak mówić. Nie wiem, jak można być wytrenowaną, jak ktoś miałby trenować mnie, bym mówiła konkretne rzeczy?”, stwierdziła artystka.

W ostatnim czasie mówi się, że Selena Gomez spotyka się z Niallem Horanem, dziś solowym wokalistą, a wcześniej członkiem zespołu One Direction. Czy on okaże się tym jedynym? Mamy nadzieję, że piosenkarka w końcu będzie szczęśliwa!  

Fot. instagram.com/selenagomez/

Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?