O TYM SIĘ MÓWI

Co się dzieje z Seleną Gomez? Ostatnie zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły fanów

Rozstanie z Justinem Bieberem, depresja, operacja

Olga Figaszewska 3 lipca 2018 19:55

Poważna operacja, rozstanie z Justinem Bieberem… Wokalistka udzieliła również szczerego wywiadu, w którym przyznała się do walki z depresją. Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych… Co dziś dzieje się z idolką nastolatek? Zdjęcia Seleny Gomez zaniepokoiły jej fanów.

Selena Gomez: metamorfoza, problemy ze zdrowiem

Selena Gomez miała poważne problemy ze zdrowiem. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku przeszła operację przeszczepu nerki. Była koniecznością. Od dawna chorowała na toczeń rumieniowaty układowy. Była poddawana terapiom, chemioterapii, a intensywny tryb pracy tylko niekorzystnie odbijał się na zdrowiu. Groził jej udar. Ratunkiem był przeszczep. Niestety badania wykluczyły członków rodziny jako dawców. Okazało się, że mogła nim zostać jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raisa. „Tego potrzebowałam dla mojego zdrowia. Naprawdę chcę podzielić się z wami moimi przeżyciami z ostatnich miesięcy, tak jak zawsze to robiłam (...). Nie mam słów, by opisać mojej wspaniałej przyjaciółce Francii Raisie. To ona dała mi wspaniały dar i poświęciła się, oddając mi swoją nerkę. Jestem szczególnie błogosławiona. Siostro, kocham cię tak bardzo. Moja choroba jest ciągle niezrozumiana, ale zostały zrobione postępy”, napisała we wrześniu na Instagramie.

Z kolei kilka miesięcy temu w szczerym wywiadzie dla Harper’s Bazaar wyznała, że stara się dojść do siebie. Od dłuższego czasu zmaga się z depresją i stanami lękowymi. Z tego też powodu, na dalszy plan odeszły plany zawodowe. „Chcę być pewna, że jestem zdrowa. Jeśli z tym będzie dobrze, cała reszta się poukłada. Mój album tworzy się od zawsze. Myślę, że nie czuję się na tyle pewna z tym, jak teraz wygląda moja muzyka. Jeśli będę na to potrzebowała 10 lat, zajmie to 10 lat. Nie dbam o to. Teraz chcę tylko czuć cel we wszystkim, co robię”, powiedziała.

Ostatnio sieć obiegły fotografie Seleny w bikini, które zelektryzowały jej wielbicieli. Gwiazda wypoczywała na jachcie wraz ze znajomymi. Widać jak bardzo się zmieniła. Przybrała kilka kilogramów, a na jej ciele da się zauważyć sporą bliznę, która powstała w wyniku pooperacyjnych komplikacji. Obecnie wokalistka powoli wraca do pełni sił. Czuje się już o wiele lepiej również pod względem fizycznym. Niedawno pojawiła się na premierze filmu Hotel Transylwania 3. W jasnoniebieskim topie i spódnicy wyglądała zjawiskowo.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.