Rozstanie z Justinem Bieberem, depresja, operacja

Olga Figaszewska 3 lipca 2018 19:55

Poważna operacja, rozstanie z Justinem Bieberem… Wokalistka udzieliła również szczerego wywiadu, w którym przyznała się do walki z depresją. Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych… Co dziś dzieje się z idolką nastolatek? Zdjęcia Seleny Gomez zaniepokoiły jej fanów.

Selena Gomez: metamorfoza, problemy ze zdrowiem

Selena Gomez miała poważne problemy ze zdrowiem. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku przeszła operację przeszczepu nerki. Była koniecznością. Od dawna chorowała na toczeń rumieniowaty układowy. Była poddawana terapiom, chemioterapii, a intensywny tryb pracy tylko niekorzystnie odbijał się na zdrowiu. Groził jej udar. Ratunkiem był przeszczep. Niestety badania wykluczyły członków rodziny jako dawców. Okazało się, że mogła nim zostać jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raisa. „Tego potrzebowałam dla mojego zdrowia. Naprawdę chcę podzielić się z wami moimi przeżyciami z ostatnich miesięcy, tak jak zawsze to robiłam (...). Nie mam słów, by opisać mojej wspaniałej przyjaciółce Francii Raisie. To ona dała mi wspaniały dar i poświęciła się, oddając mi swoją nerkę. Jestem szczególnie błogosławiona. Siostro, kocham cię tak bardzo. Moja choroba jest ciągle niezrozumiana, ale zostały zrobione postępy”, napisała we wrześniu na Instagramie.

Z kolei kilka miesięcy temu w szczerym wywiadzie dla Harper’s Bazaar wyznała, że stara się dojść do siebie. Od dłuższego czasu zmaga się z depresją i stanami lękowymi. Z tego też powodu, na dalszy plan odeszły plany zawodowe. „Chcę być pewna, że jestem zdrowa. Jeśli z tym będzie dobrze, cała reszta się poukłada. Mój album tworzy się od zawsze. Myślę, że nie czuję się na tyle pewna z tym, jak teraz wygląda moja muzyka. Jeśli będę na to potrzebowała 10 lat, zajmie to 10 lat. Nie dbam o to. Teraz chcę tylko czuć cel we wszystkim, co robię”, powiedziała.

Ostatnio sieć obiegły fotografie Seleny w bikini, które zelektryzowały jej wielbicieli. Gwiazda wypoczywała na jachcie wraz ze znajomymi. Widać jak bardzo się zmieniła. Przybrała kilka kilogramów, a na jej ciele da się zauważyć sporą bliznę, która powstała w wyniku pooperacyjnych komplikacji. Obecnie wokalistka powoli wraca do pełni sił. Czuje się już o wiele lepiej również pod względem fizycznym. Niedawno pojawiła się na premierze filmu Hotel Transylwania 3. W jasnoniebieskim topie i spódnicy wyglądała zjawiskowo.  

1/6
Copyright @Getty Images
1/6

Selena Gomez na Gali MET, 2018

2/6
Selena Gomez, Ranking Instagram 2017
Copyright @Instagram
2/6

Selena Gomez po operacji przeszczepu nerki

3/6
Selena Gomez
Copyright @Forum
3/6

Zdjęcia Seleny Gomez w bikini zszokowały jej wielbicieli

4/6
Selena Gomez
Copyright @Forum
4/6

Selena Gomez po ciężkiej operacji dochodzi do siebie. Czuje się coraz lepiej.

5/6
Selena Gomez
Copyright @East News
5/6

Selena Gomez na premierze filmu Hotel Transylwania 3.

6/6
Selena Gomez
Copyright @East News
6/6

Selena Gomez na premierze filmu Hotel Transylwania 3.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.