Selena Gomez i Justin Bieber
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

To ostateczne pożegnanie? Selena Gomez śpiewa piosenkę o Justinie Bieberze

Tekst „Lose You to Love me” nie pozostawia złudzeń...

Gabriela Czernecka 23 października 2019 13:47
Selena Gomez i Justin Bieber
Fot. Getty Images

Nowa piosenka Seleny Gomez Lose You To Love Me już podbija internet. Gwiazda wraz z kawałkiem wydała teledysk - czarno-biały, melancholijny i poruszający. O czym śpiewa Selena Gomez? Fani nie mają wątpliwości, że piosenka Lose You To Love Me to kawałek podsumowujący jej rozstanie z Justinem Bieberem. Ale czy na pewno? 

Nowa piosenka Seleny Gomez Lose You To Love Me

To wielki powrót Seleny Gomez do muzyki. Gwiazda, która ostatnimi czasy skupiała się bardziej na produkcji filmowej niż muzycznej, właśnie wydała nowy kawałek. Piosenka Lose You To Love Me już podbija internet. Utworowi towarzyszy poruszający, czarno-biały teledysk. Zdaniem fanów artystki, piosenka ewidentnie dotyczy przeszłości Seleny, a dokładniej jej rozstania z Justinem Bieberem.

Według fanów na Twitterze, ma o tym świadczyć ten fragment piosenki: „Zawsze wchodziliśmy w to na oślep. Musiałam cię stracić, żebyś mógł mnie znaleźć. Ten taniec zabijał mnie delikatnie. Musiałam cię nienawidzić, żebyś mnie kochał, tak”, śpiewa Selena Gomez. Przypomnijmy, że związek Justina Biebera i Seleny Gomez był pełen kontrowersji. Miłość w błysku fleszy, spektakularne rozstania i jeszcze głośniejsze powroty - tak należy podsumować łączące ich uczucie. Para nieustannie się schodziła i rozstawała, wraz z upływem czasu na jaw wychodziły szokujące szczegóły ich relacji. Nadużywanie narkotyków, przygodny seks z prostytutkami, nieustanne zdrady i ciągłe skandale sprawiły, że para w końcu zdecydowała się na rozstanie.

Mimo to po trzech latach przerwy Justin Bieber i Selena Gomez postanowili dać sobie kolejną szansę. Mówiło się wówczas, że po operacji przeszczepu nerki, którą wokalistka przeszła we wrześniu 2017 roku, przewartościowała swoje życie i zaczęła doceniać tych, którzy odegrali w nim dużą rolę. Media zaczęły publikować ich wspólne zdjęcia z wypraw rowerowych, nocnych wizyt u siebie w domach oraz... niedzielnych wyjść do kościoła. Wydawało się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze do tego, by wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. Ich znajomi twierdzili nawet, że rozpoczęli starania o dziecko! Na początku marca 2018 roku okazało się jednak, że związek Justina Biebera i Seleny Gomez przeszedł do historii, a chwilę później Justin Bieber ogłosił, że jest w związku z Hailey Baldwin.

„Dałam z siebie wszystko i każdy to wie, Odrzuciłeś mnie i teraz to pokazuję. Za dwa miesiące nas zastąpiłeś, Jakby to było łatwe. Sprawiło, że pomyślałem, że na to zasłużyłam”, cytują fani gwiazdy na Twitterze przypominając, że to właśnie Justin „zastąpił” Selenę dwa miesiące po ich rozstaniu nową dziewczyną, obecną żoną Hailey Baldwin. „A teraz się jest to pożegnanie, pożegnanie dla nas”, kończy swój utwór Selena Gomez. Czy faktycznie piosenka Lose You To Love Me to zakończenie pewnego etapu w życiu artystki? Sama autorka utworu postanowiła wprost opowiedzieć o tym, jak powstała jej piosenka. 

„Była zainspirowana wieloma rzeczami, które wydarzyły się w moim życiu od czasu wydania mojego ostatniego albumu. Chcę, żeby ludzie poczuli nadzieję i żeby wiedzieli, że powrót z 'drugiej strony' uczyni ich silniejszą wersją samych siebie”, skomentowała na Youtube Selena Gomez. Wygląda na to, że piosenką Lose You To Love Me wokalistka chce rozliczyć się z przeszłością. W końcu ostatni album (Revival) wydawała w 2015 roku. Cały utwór znajdziecie poniżej.  

Selena Gomez, Justin Bieber
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…