Burzliwa historia związku Seleny Gomez i Justina Biebera
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Selena Gomez jest w ciąży z Justinem Bieberem?! Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów!

Konrad Szczęsny 15 listopada 2017 07:00
Burzliwa historia związku Seleny Gomez i Justina Biebera
Fot. Getty Images

Justin Bieber i Selena Gomez zostaną rodzicami?! – tak twierdzi jeden z amerykańskich magazynów. Para, która niedawno wróciła do siebie po trzech latach przerwy, wybrała już ponoć imię dla dziecka!

Zobacz też: Skandale, seksafery, alkohol i zdrady. Związek Seleny Gomez i Justina Biebera to ciągłe rozstania i powroty. Dlaczego znów zdecydowali się być razem?

Selena Gomez jest w ciąży?

Choć dopiero co media rozpisywały się o tym, że Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie, tym razem znajomi pary twierdzą, że wokalistka i idol nastolatek... spodziewają się dziecka! Ten sensacyjny news podał magazyn „Life&Style”. Informatorzy z otoczenia zakochanych podkreślają, że wybrali oni nawet imię dla swojego potomka!

Już może być w ciąży. Jeśli nie jest, to to kwestia czasu. Rozmawiała już z Justinem o imieniu dla dziecka. Dziewczynka dostanie na imię Ava, Marie, Harlow albo Stella, a chłopiec Jacob”, twierdzą.

Czy doniesienia okażą się prawdziwe? Trudno stwierdzić. Wydają się one jednak mało prawdopodobne tym bardziej, że zaledwie dwa miesiące temu Selena Gomez przeszła poważny zabieg przeszczepu nerki. Mówi się, że to właśnie wtedy zarówno ona, jak i Justin Bieber zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć i podjęli decyzję, że dadzą sobie kolejną szansę.

Zobacz też: Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

Związek Seleny Gomez i Justina Biebera

Pierwsze informacje o tym, że idole nastolatek spotykają się, obiegły media w grudniu 2010 roku. Justin Bieber i Selena Gomez potwierdzili je w lutym 2011 roku, gdy publicznie pojawili się razem na przyjęciu po gali Oscarów. Rozstali się w 2014 roku, gdy na światło dzienne zaczęły wychodzić kompromitujące idola nastolatek fakty, m.in. o zażywaniu narkotyków i licznych romansach.

Zobacz też: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.