Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez
O TYM SIĘ MÓWI

Już wiadomo! Selena Gomez przeszła załamanie psychiczne przez...

Na światło dzienne wychodzą kolejne fakty!

Olga Figaszewska 22 października 2018 19:55
Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez

Selena Gomez od pewnego czasu przebywa w szpitalu psychiatrycznym East Coast. Niewiele wiadomo na temat jej obecnego samopoczucia. Fani drżą o jej zdrowie i zastanawiają się, co było przyczyną załamania nerwowego. W ostatnim czasie dość mocno przeżywała wszystkie porażki... głównie te miłosne. Obaj partnerzy gwiazdy, zarówno The Weeknd jak i Justin Bieber, poukładali sobie życie uczuciowe. Są w szczęśliwych związkach i nie zamierzają tego ukrywać. Ale czy tak jak przeczuwali fani gwiazdy, potajemny ślub Biebera miał największy wpływ na jej stan zdrowia? Okazuje się, że na światło dzienne wychodzą kolejne fakty…

Co było przyczyną załamania nerwowego Seleny Gomez? Czy to wina Justina Biebera?

Ostatnie tygodnie nie są dla niej pomyślne. Selena Gomez trafiła do szpitala. Przeszła załamanie nerwowe. Miała mieć atak paniki i próbowana wyrwać sobie kroplówkę z ramienia. Serwis TMZ twierdzi, że Gomez poddana została specjalistycznej terapii mającej ustabilizować jej stan emocjonalny. Gwiazda milczy, a to tylko potęguje plotki.

Wielu obwiniało o zaistniałą sytuację Justina Biebera i jego ukochaną, Hailey Baldwin, a także The Weeknda. „Selena cierpi bardziej niż kiedykolwiek. Była taka szczęśliwa, będąc z The Weekndem, bo nie tęskniła wtedy za Justinem. Teraz The Weeknd jest z Bellą, a Justin poślubił Hailey, a ona czuje w sercu ogromną pustkę”, twierdzi źródło serwisu HollywoodLife.com.

Podobno gwiazda jest zazdrosna o byłych partnerów. Odseparowała się od przyjaciół i znajomych, a wszystko przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Tymczasem okazuje się, że źródła jej problemów zdrowotnych należy szukać zupełnie gdzieś indziej. Amerykańskie media donoszą, że życie piosenkarki jest zagrożone.

Na kilka dni przed  trafieniem do szpitala, lekarze odkryli, że gwiazda ma leukopenię czyli chorobę, która charakteryzuje się niską liczbą białych krwinek. Ich poziom może mieć związek z ubiegłorocznym przeszczepem nerki. Sytuacji nie poprawia fakt, że gwiazda od wielu lat zmaga się również z depresją i cierpi na toczeń rumieniowaty układowy czyli przewlekłą chorobę autoimmunologiczną. W tym przypadku organizm potrafi zaatakować własne układy, stawy, narządy czy tkanki, a także utrudnia ustabilizowanie białych krwinek. Niewykluczone, że wyniki badań i diagnoza wywołały załamanie u Seleny Gomez.

Fani mają nadzieję, że gwiazda szybko powróci do równowagi. My również jej tego życzymy! 

Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?