Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem?! Jej najnowszy wpis podzielił internautów...

Gwiazda skomentowała zaostrzenie prawa aborcyjnego w USA!

Gabriela Czernecka 22 maja 2019 10:15
Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Choć związek Seleny Gomez i Justina Biebera już od dawna należy do przeszłości, to na jaw wciąż wychodzą szczegóły łączącej ich relacji. Dotychczas Selena stroniła od skandali, unikała wpadek i zwykle zachwycała stylizacjami na czerwonym dywanie. Podczas festiwalu w Cannes wraz z Billem Murrayem zszokowali fanów kina. On pozwalał sobie na śmiałe gesty, a ona w zażartowała w sieci, że weźmie z nim ślub. Teraz zabrała głos w spawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Alabamie. Internauci nie mają wątpliwości, że tym samym w końcu potwierdziła plotki sprzed lat! Wówczas mówiono, że Selena była w ciąży z Justinem Bieberem. Czy aby na pewno?

Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem?

Zaostrzenie prawa aborcyjnego w Alabamie wywołało spore oburzenie wśród gwiazd, które zdobywają się odważne wyznania w sieci. W mocnych słowach odniosła się do tego wydarzenia m.in. Milla Jovovich, która opowiedziała o swoim traumatycznym przeżyciu: „To było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń przez jakie przeszłam”, pisała. Teraz głos zabrała także Selena Gomez. Przypomnijmy, że gwiazdy protestują przeciwko temu, że aborcja może zostać wykonana tylko wtedy, kiedy trzeba ratować życie matki - w każdym innym przypadku lekarz dokonujący zabiegu może zostać skazany na 99 lat więzienia. Nic dziwnego, że gdy w tej sprawie wypowiedzieć zdecydowała się Selena Gomez, fani byli zaskoczeni.

„Przestańcie mówić kobietom, co mają robić ze swoimi ciałami”, głosi napis na zdjęciu, a pod fotografią mamy okazję przeczytać: „Widząc to, co dzieje się teraz w Alabamie, Georgii, Mississippi i kilku innych stanach w naszym kraju, jest nie tylko głęboko zasmucające, ale wydaje się nierealne w 2019 roku. To nie jest niczyj interes, co kobieta chce zrobić ze swoim ciałem, to tylko jej sprawa. Tyle!”.  Zaczęto pytać artystkę dlaczego zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

Fani Seleny szybko przypomnieli, że już przed laty, gdy gwiazda spotykała się z Justinem Bieberem pojawiły się plotki, że dokonała aborcji. Sama Gomez nigdy nie odniosła się do tych informacji. Nic dziwnego, że te znów powróciły. Wygląda na to, że temat aborcji jest dla wokalistki wyjątkowo ważny, skoro zdecydowała się publicznie zamanifestować swoje poglądy szczególnie, że dotychczas unikała tego rodzaju debat. Czy tym właśnie potwierdziła pogłoski sprzed lat?  

Selena Gomez FB
Fot. Instagram/East News

Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.