Z ŻYCIA GWIAZD

Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia Anny Lewandowskiej!

Figura godna pozazdroszczenia…

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2018 20:57

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wyjątkowo odważne zdjęcie! Trenerka zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym, który perfekcyjnie podkreślał jej sylwetkę. Fani nie spodziewali się tak odważnej fotografii na profilu żony Roberta Lewandowskiego. Seksowne zdjęcie Ani Lewandowskiej cieszy się tak wielką popularnością, że postanowiliśmy przejrzeć profil młodej mamy i... zebraliśmy jej najbardziej odważne fotografie! 

Seksowne zdjęcia Anny Lewandowskiej na Instagramie

Zdjęcie Anny Lewandowskiej na Instagramie w kostiumie kąpielowym podbiło serca internautów. Nic dziwnego, bowiem żona Roberta Lewandowskiej naprawdę świetnie się na nim prezentuje! Ale to nie jedyne tak odważne i seksowne zdjęcie motywatorki Polek. Potencjał żony Roberta już dawno dostrzegła marka Calzedonia, której Ania została ambasadorką.

To stało się idealną okazją do zaprezentowania fanom jeszcze bardziej odważnych zdjęć. Anna Lewandowska topless? Jak najbardziej. I takie zdjęcia znajdziemy na profilu gwiazdy. Najczęściej ich autorką jest Marta Wojtal, znana pani fotograf, a prywatnie, przyjaciółka Ani. 

Specjalnie dla Was zebraliśmy najseksowniejsze zdjęcia Ani Lewandowskiej. Zapraszamy do naszej galerii. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.