Z ŻYCIA GWIAZD

Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia Anny Lewandowskiej!

Figura godna pozazdroszczenia…

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2018 20:57

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wyjątkowo odważne zdjęcie! Trenerka zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym, który perfekcyjnie podkreślał jej sylwetkę. Fani nie spodziewali się tak odważnej fotografii na profilu żony Roberta Lewandowskiego. Seksowne zdjęcie Ani Lewandowskiej cieszy się tak wielką popularnością, że postanowiliśmy przejrzeć profil młodej mamy i... zebraliśmy jej najbardziej odważne fotografie! 

Seksowne zdjęcia Anny Lewandowskiej na Instagramie

Zdjęcie Anny Lewandowskiej na Instagramie w kostiumie kąpielowym podbiło serca internautów. Nic dziwnego, bowiem żona Roberta Lewandowskiej naprawdę świetnie się na nim prezentuje! Ale to nie jedyne tak odważne i seksowne zdjęcie motywatorki Polek. Potencjał żony Roberta już dawno dostrzegła marka Calzedonia, której Ania została ambasadorką.

To stało się idealną okazją do zaprezentowania fanom jeszcze bardziej odważnych zdjęć. Anna Lewandowska topless? Jak najbardziej. I takie zdjęcia znajdziemy na profilu gwiazdy. Najczęściej ich autorką jest Marta Wojtal, znana pani fotograf, a prywatnie, przyjaciółka Ani. 

Specjalnie dla Was zebraliśmy najseksowniejsze zdjęcia Ani Lewandowskiej. Zapraszamy do naszej galerii. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!