Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA KULTURY

Wiadomo, kto w Seksie w wielkim mieście zastąpi Samanthę! Zaskakujący pomysł producentów

To gwiazda wielkiego formatu!

Gabriela Czernecka 19 stycznia 2021 11:02
Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images

Serial Seks w wielkim mieście powraca! Niestety jak oficjalnie potwierdzono, w produkcji nie zobaczymy jednej z głównych bohaterek. Kim Cattrall wcielająca się dotychczas w rolę Samanthy w Seksie w wielkim mieście oficjalnie stwierdziła, że nie pojawi się w żadnym kolejnym odcinku serialu. Dziś jak ujawnia jeden z zagranicznych seriali, twórcy serialu zostali skrytykowani za brak różnorodności w oryginalnej serii więc postanowili urozmaicić nieco nową wersję produkcji i zastąpić Kim Cattrall inną znaną aktorką. To zaskakujący wybór! Poznajcie szczegóły.

Seks w wielkim mieście bez Samanthy. Będzie nowa bohaterka 

Serial Seks w wielkim mieście powraca w wielkim stylu. Produkcja powstaje na bazie książki Candice Bushnell i oryginalnego serialu telewizyjnego tworzonego prze Darrena Stara. Wiadomo jednak, że w serialu nie zobaczymy Samanthy Jones, w którą wcielała się Kim Cattrall. Aktorka oficjalnie stwierdziła, że nie pojawi się w żadnym kolejnym odcinku serialu. Podobno nie dogadywała się z resztą ekipy, a w szczególności z odtwórczynią roli Carrie Bradshaw, Sarah Jessicą Parker. 

Konflikt głównych gwiazd serialu wyszedł na jaw po śmierci brata Kim Cattrall w 2018 roku, kiedy to Sarah Jessica Parker publicznie przekazała kondolencje koleżance z planu. Serialowa Samantha odpowiedziała na jej słowa nie szczędząc krytyki: „Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!”. 

Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images

Dziś już wiadomo, że kim Cattrall nie powróci do serialu, a produkcja będzie kontynuowała historię Carrie, Mirandy i Charlotte. Sarah Aubrey, szefowa oryginalnych produkcji w HBO Max, w oficjalnym oświadczeniu prasowym napisała, że jest podekscytowana tym, że fani będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieniły się główne bohaterki, jak potoczyły się ich losy i jakie wiodą dziś życie. W sieci co rusz pojawiają się liczne komentarze internautów, którzy spekulują, jak produkcja pokaże, co spotkało Samanthę i w jaki sposób zaprezentowane zostaną jej losy. Według Woman’s Day, pustkę po Samancie Jones ma wypełnić inna postać, w którą wcieli się... Jennifer Lopez. 

Podobno w ten sposób twórcy chcą odpowiedzieć na krytykę związaną z brakiem różnorodności w oryginalnej serii: „Nie wypada już robić serialu w Nowym Jorku tylko z grupą białych kobiet, a żadna inna aktorka nie zastąpi Kim. Wspomina się o wielu nazwiskach, na szczycie listy pojawia się Jennifer Lopez”, mówi informator magazynu. Wśród nazwisk wymienia się także Sharon Stone oraz Lucy Liu. To nie jedyne zaskoczenie. Podobno do produkcji ma powrócić Jennifer Hudson, która w pierwszym filmie stworzonym na bazie serialu wcieliła się w asystentkę Carrie, Louise z St. Louis. Czy Jennifer Lopez godnie zastąpiłaby Kim Cattrall? Pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych informacji.  

Seks w wielkim mieście
Fot. East News

Seks w wielkim mieście
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.