Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

ZE ŚWIATA FILMU

Seks, przemoc i wielkie emocje, czyli nowy zwiastun filmu Vegi „Kobiety Mafii”. Będzie hit? VIDEO

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2018 19:00

 

Nowy zwiastun filmu Vegi „Kobiet mafii” już w sieci. W doborowej obsadzie nowego filmu reżysera w zaskakujących rolach: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Na ekranie przemoc, seks i bluzgi. Czy ten film okaże się sukcesem na miarę Pitbulla?

 

Polecamy: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

 

Nowy zwiastun filmu Vegi „Kobiet mafii”

Twórca największych przebojów ostatnich lat w polskim kinie, takich jak „Pitbull” i „Botoks”, prezentuje zwiastun do swojej najnowszej produkcji. W „Kobietach mafii” pokaże działanie przestępczej Grupy Mokotowskiej, jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak z perspektywy kobiet, żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W obsadzie zobaczymy całą plejadę aktorek, którym partnerować będą: Piotr StramowskiTomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław LindaOlaf Lubaszenko oraz Janusz Chabior. Zdjęcia powstawały w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

 

Zobacz także: Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

 

O czym będzie nowy film Vegi?

Patryka Vega  zdradził zaskakujące okoliczności powstania scenariusza: „Po „Pitbullu. Nowych porządkach” skontaktował się ze mną gangster z Grupy Mokotowskiej. Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz. Początkowo potraktowałem to z przymrużeniem oka”, powiedział reżyser. Przyjął jednak propozycję: „Odbywający wyrok gangster spisał w celi historię przestępstw, napadów i zabójstw, w których brał udział, opisując w najdrobniejszych szczegółach autentyczne sytuacje wraz z kapitalnymi dialogami. Kiedy zacząłem to czytać, od razu uzmysłowiłem sobie, że mam w ręku genialny tekst, stanowiący ultradokumentalny zapis zbrodni. Powiedziałem mu: „Ok. Zróbmy ten film, ale opowiedzmy tę historię z punktu widzenia kobiet, które funkcjonowały w przestępczym świecie”. Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały „Kobiety mafii” – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu, twierdzi Patryk Vega. 

 

Zobaczcie nowy zwiastun filmu! Będzie wielkim hitem?

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…