Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

ZE ŚWIATA FILMU

Seks, przemoc i wielkie emocje, czyli nowy zwiastun filmu Vegi „Kobiety Mafii”. Będzie hit? VIDEO

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2018 19:00

 

Nowy zwiastun filmu Vegi „Kobiet mafii” już w sieci. W doborowej obsadzie nowego filmu reżysera w zaskakujących rolach: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Na ekranie przemoc, seks i bluzgi. Czy ten film okaże się sukcesem na miarę Pitbulla?

 

Polecamy: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

 

Nowy zwiastun filmu Vegi „Kobiet mafii”

Twórca największych przebojów ostatnich lat w polskim kinie, takich jak „Pitbull” i „Botoks”, prezentuje zwiastun do swojej najnowszej produkcji. W „Kobietach mafii” pokaże działanie przestępczej Grupy Mokotowskiej, jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak z perspektywy kobiet, żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W obsadzie zobaczymy całą plejadę aktorek, którym partnerować będą: Piotr StramowskiTomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław LindaOlaf Lubaszenko oraz Janusz Chabior. Zdjęcia powstawały w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

 

Zobacz także: Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

 

O czym będzie nowy film Vegi?

Patryka Vega  zdradził zaskakujące okoliczności powstania scenariusza: „Po „Pitbullu. Nowych porządkach” skontaktował się ze mną gangster z Grupy Mokotowskiej. Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz. Początkowo potraktowałem to z przymrużeniem oka”, powiedział reżyser. Przyjął jednak propozycję: „Odbywający wyrok gangster spisał w celi historię przestępstw, napadów i zabójstw, w których brał udział, opisując w najdrobniejszych szczegółach autentyczne sytuacje wraz z kapitalnymi dialogami. Kiedy zacząłem to czytać, od razu uzmysłowiłem sobie, że mam w ręku genialny tekst, stanowiący ultradokumentalny zapis zbrodni. Powiedziałem mu: „Ok. Zróbmy ten film, ale opowiedzmy tę historię z punktu widzenia kobiet, które funkcjonowały w przestępczym świecie”. Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały „Kobiety mafii” – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu, twierdzi Patryk Vega. 

 

Zobaczcie nowy zwiastun filmu! Będzie wielkim hitem?

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!