Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Kiedy odbędzie się pogrzeb znanego producenta?

Redakcja VIVA! 23 sierpnia 2019 12:10
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Dla rodziny znanego producenta to ogromny cios. W czwartek szef MSWiA przekazał tragiczną wiadomość: „Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym”. W sprawie wciąż jest wiele niewiadomych. Kto prowadził motorówkę? Kim jest tajemnicza 27-letnia kobieta? Co naprawdę wydarzyło się na łodzi? Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka.

Sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie wydała specjalny komunikat do mediów, z którego wynika, że ciało odnalezione na jeziorze Kisajno zostało zidentyfikowane. A śledczy planują przeprowadzić sekcję zwłok na zlecenie prokuratury.

„W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk.

Artykuł 177 Kodeksu karnego mówi: „Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 spowodowanie średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Ust.2 Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej”, mówi rzecznik prokuratury Krzysztof Stodolny.

Badanie pomoże ustalić, czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie, a także, czy w tragicznej chwili Piotr Woźniak-Starak był przytomny.


Kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina producenta nie wydała jeszcze oficjalnego komentarza.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…