Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Kiedy odbędzie się pogrzeb znanego producenta?

Redakcja VIVA! 23 sierpnia 2019 12:10
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Dla rodziny znanego producenta to ogromny cios. W czwartek szef MSWiA przekazał tragiczną wiadomość: „Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym”. W sprawie wciąż jest wiele niewiadomych. Kto prowadził motorówkę? Kim jest tajemnicza 27-letnia kobieta? Co naprawdę wydarzyło się na łodzi? Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka.

Sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie wydała specjalny komunikat do mediów, z którego wynika, że ciało odnalezione na jeziorze Kisajno zostało zidentyfikowane. A śledczy planują przeprowadzić sekcję zwłok na zlecenie prokuratury.

„W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk.

Artykuł 177 Kodeksu karnego mówi: „Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 spowodowanie średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Ust.2 Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej”, mówi rzecznik prokuratury Krzysztof Stodolny.

Badanie pomoże ustalić, czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie, a także, czy w tragicznej chwili Piotr Woźniak-Starak był przytomny.


Kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina producenta nie wydała jeszcze oficjalnego komentarza.  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.