Sebastian Karpiel-Bułecka, VIVA! listopad 2015
Fot. Marta Wojtal/KAYAX
O TYM SIĘ MÓWI

Sebastian Karpiel-Bułecka planuje pozbyć się prawdziwego imienia: „Chce wykreślić je z dowodu”

Sekret zdradziła żona muzyka

Rafał Kowalski 18 lutego 2021 10:01
Sebastian Karpiel-Bułecka, VIVA! listopad 2015
Fot. Marta Wojtal/KAYAX

Sebastian Karpiel-Bułecka od szesnastu lat dzieli się z publicznością talentem wokalnym jako lider zespołu Zakopower. Mimo długiego czasu funkcjonowania w mediach piosenkarz nigdy nie mówił o tym, że tam naprawdę nie ma na pierwsze imię Sebastian…

Prawdziwe imię Sebastiana Karpiela-Bułecki

Choć niewiele osób o tym wie, prawdziwe imiona wpisane w dowodzie muzyka to Łukasz Sebastian. Tajemnicę wokalisty ujawniła niedawno jego żona. „Na Wikipedii jest, że on ma na imię Łukasz, tylko jakoś to nikogo nie interesowało i w związku z tym, że funkcjonuje w mediach jako Sebastian, to już wszyscy się do tego przyzwyczaili”, powiedziała Faktowi Paulina Krupińska-Karpiel.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

Dodała też, ku zaskoczeniu dziennikarza dziennika, że artysta nie lubi swojego pierwszego imienia i podjął już w związku z tym ważną decyzję. „Wiem, że mój mąż chce zrobić z tym porządek, bo jest to frustrujące, gdy dzwonią z banku i on przez 5 sekund musi się zastanowić, czy to na pewno telefon do niego”, zdradziła prowadząca Dzień Dobry TVN. „Chce wykreślić imię z dowodu. Ale do tego trzeba zmienić dużo rzeczy, choćby akt urodzenia. Ale jeszcze to mu się nie udało, chociaż ma 45 lat za rogiem”, dodała.

A czy Paulina Krupińska-Karpiel powiedziała kiedyś do ukochanego „Łukasz”? Okazuje się, że nigdy. „Chociaż mój brat ma na imię Łukasz. Dużo jest tych Łukaszy w moim życiu, ale do niego tak absolutnie to imię nie pasuje, że nigdy nie przeszło mi to przez usta”, dowiadujemy się z rozmowy z Fakt.pl.

Wiedzieliście o tym? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?