Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Jej przeprowadzka i obecność wprowadzają wiele chaosu’’. Sąsiedzi Angeliny Jolie nie są zachwyceni...

Damian Duda 14 czerwca 2017 09:15
Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images

Rozwód Angeliny Jolie i Barda Pitta był zaskoczeniem dla wszystkich. Największe tytuły prasowe pisały o ich rozstaniu. „Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba’’ — takie komentarze pojawiały się w sieci. Niektórzy fani pary mieli nadzieję, że jeszcze uda się uratować ich związek. Niestety, na próżno. Decyzja, podjęta przez Angelinę, była ostateczna.

Zobacz też: Angelina Jolie kończy dzisiaj 42 lata, ale od dziecka była uznawana za piękność. Jak się zmieniała?

Angelina Jolie — nowe życie

Aktorka rozpoczęła nowy etap w życiu. Jak donoszą zagraniczne media, Angelina kupiła posiadłość w Wielkiej Brytanii.  Po zakończeniu rozwodu to właśnie tam chce zamieszkać z szóstką dzieci.

Jak twierdzą media, sąsiedzi aktorki nie są zadowoleni z faktu, że zaraz obok nich zamieszka Angelina Jolie.

Jej przeprowadzka i obecność wprowadzają wiele chaosu w sąsiedztwie. Ulica cały czas zastawiona jest samochodami dostawczymi blokującymi drogi dojazdowe do sąsiednich posiadłości. Mieszkańcy boją się, że dzieci gwiazdorskiej pary, które uczą się w domu i nie chodzą do szkoły będą zakłócać spokój w spokojnej okolicy’’, podaje RadarOnline.

Powodem, dla którego sąsiedzi nie chcą mieszkać obok Angeliny, jest m.in. utrata prywatności.

W sąsiedztwie mieszka wiele gwiazd i celebrytów, ale oni cenią sobie spokój i prywatność, których nie zaznają od kiedy Angelina się wprowadziła. Na terenie jej domu notorycznie trwają remonty, a na zewnątrz robotnicy i ogrodnicy ciągle hałasują!’’, twierdzi serwis internetowy.

Przeczytaj też: Czy Brad Pitt pokona nałóg? Jego walkę z uzależnieniem śledzi cały świat EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?