Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Jej przeprowadzka i obecność wprowadzają wiele chaosu’’. Sąsiedzi Angeliny Jolie nie są zachwyceni...

Damian Duda 14 czerwca 2017 09:15
Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images

Rozwód Angeliny Jolie i Barda Pitta był zaskoczeniem dla wszystkich. Największe tytuły prasowe pisały o ich rozstaniu. „Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba’’ — takie komentarze pojawiały się w sieci. Niektórzy fani pary mieli nadzieję, że jeszcze uda się uratować ich związek. Niestety, na próżno. Decyzja, podjęta przez Angelinę, była ostateczna.

Zobacz też: Angelina Jolie kończy dzisiaj 42 lata, ale od dziecka była uznawana za piękność. Jak się zmieniała?

Angelina Jolie — nowe życie

Aktorka rozpoczęła nowy etap w życiu. Jak donoszą zagraniczne media, Angelina kupiła posiadłość w Wielkiej Brytanii.  Po zakończeniu rozwodu to właśnie tam chce zamieszkać z szóstką dzieci.

Jak twierdzą media, sąsiedzi aktorki nie są zadowoleni z faktu, że zaraz obok nich zamieszka Angelina Jolie.

Jej przeprowadzka i obecność wprowadzają wiele chaosu w sąsiedztwie. Ulica cały czas zastawiona jest samochodami dostawczymi blokującymi drogi dojazdowe do sąsiednich posiadłości. Mieszkańcy boją się, że dzieci gwiazdorskiej pary, które uczą się w domu i nie chodzą do szkoły będą zakłócać spokój w spokojnej okolicy’’, podaje RadarOnline.

Powodem, dla którego sąsiedzi nie chcą mieszkać obok Angeliny, jest m.in. utrata prywatności.

W sąsiedztwie mieszka wiele gwiazd i celebrytów, ale oni cenią sobie spokój i prywatność, których nie zaznają od kiedy Angelina się wprowadziła. Na terenie jej domu notorycznie trwają remonty, a na zewnątrz robotnicy i ogrodnicy ciągle hałasują!’’, twierdzi serwis internetowy.

Przeczytaj też: Czy Brad Pitt pokona nałóg? Jego walkę z uzależnieniem śledzi cały świat EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.