Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
Z ŻYCIA GWIAZD

Sara Boruc miała wypadek w 8 miesiącu ciąży! Co się stało?

Teraz żona Artura Boruca ostrzega inne przyszłe mamy…

Sylwia Olech 19 marca 2019 09:13
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc jest w 8 miesiącu ciąży i wkrótce  zostanie mamą po raz trzeci! Wydawałoby się, że przy takim doświadczeniu już niewiele może zaskoczyć przyszłą mamę… A jednak! I nie było to bynajmniej miłe zaskoczenie. Żona Artura Boruca przeżyła chwilę grozy, gdy poślizgnęła się i… spadła ze schodów!

Wypadek Sary Boruc

Synek Sary Boruc i Artura Boruca pojawi się na świecie pod koniec kwietnia lub na początku maja. Jak widać na zdjęciach, które żona piłkarza zamieszcza na swoim Instagramie, jej brzuszek jest już całkiem duży. Gwiazda jest w dobrej formie i, mimo zaawansowanej ciąży, stara się funkcjonować normalnie. Niestety, ostatnio, gdy niosła pranie, poślizgnęła się i… spadła ze schodów! To była dla niej prawdziwa trauma.

O wszystkim opowiedziała na swoim Instastories, by ostrzec inne kobiety:

„Opowiadam to ku przestrodze wszystkich kobiet, które są w ciąży. Dwa dni temu spadłam ze schodów, zsunęłam się, byłam w skarpetkach (…) Upadłam na szczęście na tyłek i na łokieć, nie zdążyłam się niczego złapać, bo niosłam pranie w rękach. Powiem wam, że to jest tak traumatyczne przeżycie, tak się wystraszyłam”.

„Dziecko pod wpływem stresu przestaje się ruszać, więc nie mogłam sprawdzić, czy wszystko jest ok. Dopiero jak się położyłam, uspokoiłam, położyłam się na lewym boku, wypiłam coś słodkiego, to wtedy młody zaczął się ruszać i wiedziałam, że już wszystko jest dobrze, nie miałam żadnych objawów, skurczy czy krwawienia”.

„Na szczęście już wszystko sprawdziłam, była u mnie położna, lekarz”.

Ta historia mrozi krew w żyłach… Cieszymy się, że wszystko skończyło się dobrze. I już nie możemy się doczekać, kiedy mały pojawi się na świecie! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najlepiej razem 🥨 #couple #marriage #smile #love #boruc #borucmannei #mannei

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?