Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc zdradziła płeć dziecka! 

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 20 stycznia 2019 19:44
Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc wkrótce zostanie mamą! Gwiazda podzieliła się z fanami informacją o ciąży pod koniec grudnia, publikując rodzinne zdjęcie za pośrednictwem Instagrama. „Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo 🤭🥰 Dzidzia w drodze....🤰🏽👶🏽👧🏽Jesteśmy tacy szczęśliwi!”, napisała. Tym razem, WAG zdradziła płeć pociechy, która wkrótce pojawi się na świecie. Chłopiec czy dziewczynka? 

Sara Boruc zdradziła płeć dziecka

Ich marzenie właśnie się spełniło! „Będzie upragniony chłopczyk !!! 💙🦋 #itsaBOY ”, napisała Sara Boruc publikując w mediach społecznościowych fotografię z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Widać, że wygląda kwitnąco i nie może doczekać się maleństwa. 

„Ale super 👌urodzi się król 😀😍gratulacje dla waszej wspaniałej rodzinki ”, „Cudownie 👶🏻 dużo zdrówka ❤️❤️❤️ Wyglądasz bosko 🤗 ”, „cudowna wiadomość bardzo gratuluję 😍 wygląda Pani cudownie w ciąży, życzę dużo zdrówka dla Pani i Pani synka ❤😘 ”, gratulują w komentarzach podekscytowani fani. A niektórzy już próbują się dowiedzieć, jak para nazwie swojego synka. 

W połowie kwietnia Sara Boruc i Artur Boruc powitają na świecie drugie dziecko. Małżeństwo wychowuje wspólnie dwie córki:  Amelię oraz Oliwię, dziecko projektantki  z poprzedniego związku.

Sara Boruc, Sara Mannei, Sara Boruc Mannei w ciąży
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.