Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Sandra Kubicka zaręczyła się

Kim jest jej narzeczony?

Olga Figaszewska 20 sierpnia 2019 17:53
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Sandra Kubicka zaręczyła się! Modelka podzieliła się z fanami szczęśliwą informacją za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcie pierścionka zrobiło wrażenie na jej obserwatorach! Kim jest jej ukochany? 

Zaręczyny Sandry Kubickiej

Wkrótce wystąpi w tanecznym show telewizji Polsat, ale to nie jedyna rewolucja, która następuje w jej życiu. Sandra Kubicka właśnie przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, Kaio Alvesa Goncalvesa.

Modelka pochwaliła się w sieci zdjęciem zaręczynowego pierścionka i wspólnym zdjęciem z wybrankiem swojego serca.


„Pobieramy się WKRÓTCE! 😍❤️ Nie ważne jak i kiedy .. W dniu kiedy Cię poznałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie, kiedy byłam w najgorszym dla mnie czasie ... pomogłeś mi przez to wszystko przejść i wciąż tu jesteś. Będę cię kochać do końca moich dni”, napisała poruszająco Sandra Kubicka.

Fani cieszą się szczęściem zakochanych i gratulują im z całego serca. I my również się do nich przyłączamy! 

Kim jest ukochany Sandry Kubickiej? 

Między Sandrą Kubicką i Kaio zaiskrzyło od razu. Nie mieli wątpliwości, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zamieszkali razem dość szybko -  po dwóch tygodniach znajomości.  

,,Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego. Czasem myślę, że to męska wersja mnie. Uwielbiamy motocykle, samochody, boks. Wybieramy nawet takie samo jedzenie. Najważniejsze, że mamy podobne poczucie humoru. Ja jestem bardzo sarkastyczna i on też", mówiła Sandra Kubicka w rozmowie z Mateuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN

Kim jest Kaio Alves Goncalves, narzeczony Sandry Kubickiej? Ukochany gwiazdy pochodzi z Brazylii.  Na co dzień mieszka w USA, gdzie prowadzi firmę samochodową i doradza w branży IT.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life’s good 🙌🏻

Post udostępniony przez Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.