Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News
Z życia gwiazd

Sandra Kubicka szczerze o swojej orientacji. Modelka wyznała, że jest demiseksualna

Wyjaśniła też, co oznacza to określenie

Marta Nawacka 5 stycznia 2022 12:08
Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News

Modelka i partnerka Barona, Sandra Kubicka, jest w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. 26-latka nie ma oporów, by podczas Q&A odpowiadać na pytania obserwatorów i dzielić się z nimi szczegółami ze swojego życia prywatnego. Modelka zdobyła się na szczerość również w kwestii swojej orientacji seksualnej: wyznała, że jest demiseksualna. Co to właściwie znaczy?

Sandra Kubicka – życie prywatne

Modelka jest partnerką Aleksandra Milwiw-Barona, jurora The Voice of Poland. Para nie szczędzi sobie czułości oraz wyrazów miłości w mediach społecznościowych. W sieci możemy jednak zobaczyć nie tylko zdjęcia zakochanych. Niedawno Sandra Kubicka zabrała ukochanego na urodziny do Szwajcarii. Po wspólnym zwiedzaniu chatki z piernika modelka i muzyk świętowali dalszą część wieczoru w wannie pełnej gorącej wody, w której 26-latka wykonała dla niego wyjątkowy taniec... Nagraniem podzielili się ze swoimi fanami.

Czytaj też: Sandra Kubicka i Aleksander Baron debiutują jako para na salonach. Nie brakuje czułości

Sandra Kubicka szczerze o swojej orientacji

Modelka często urządza na swoim instagramowym profilu tzw. Q&A, podczas których odpowiada na pytania zadawane przez fanów. Sandra Kubicka nie unika nawet tych najbardziej intymnych. Zaspokoiła ciekawość internautów w kwestii zazdrości o byłe dziewczyny Barona czy planowanie przez parę ślubu i dzieci. 26-latka zdecydowała się również opowiedzieć o... swojej orientacji seksualnej.

W swoim specyficznym coming oucie Sandra Kubicka wyznała, że identyfikuje się jako osoba demiseksualna. Od razu pospieszyła także z wyjaśnieniem znaczenia tego słowa. „Dla mnie seks w życiu codziennym jest bardzo ważny. Wpływa na moje samopoczucie, jest to coś, co tworzy więź między mną a moim partnerem, przekłada się to na cały związek”, tłumaczyła na InstaStories. Osoby demiseksualne odczuwają pociąg seksualny tylko w sytuacji, gdy odczuwają bliską więź emocjonalną z partnerem lub partnerką. Dla Sandry Kubickiej konieczne jest więc poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Wszystko wskazuje na to, że modelkę i Aleksandra Milwiw-Barona łączy głębokie i silne uczucie.  

Zobacz także: Sandra Kubicka o początku związku z Baronem. Tak się poznali

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.