Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
O TYM SIĘ MÓWI

Sandra Kubicka wyznała, że ma koronawirusa. Jak się czuje?

,,Wolę, żeby wyszło to ode mnie"

Olga Figaszewska 23 września 2020 21:45
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Sandra Kubicka poinformowała fanów, że poddała się testom na koronawirusa. Badania pokazała wynik dodatni. Jakie objawy u siebie zauważyła? Jak się czuje?

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Długo zastanawiała się, czy podzielić się z fanami tą wiadomością. Sandra Kubicka zdobyła się na odwagę i poinformowała, że ma koronawirusa. Modelka podkreśla, że nie ma żadnych objawów.

„Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. Jak wiecie jestem freakiem i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. I negatywne, negatywne, aż nagle dostaję telefon, że mam COVID ”, wyznała na Instagramie.

Modelka podróżuje po świecie. Sandra Kubicka planuje kolejny wyjazd. Teraz poddała się kwarantannie i dba o swoje zdrowie. Wkrótce podda się kolejnym testom. Jak się czuje? Modelka opowiedziała o swoim samopoczuciu.

„Przechodzę go bezobjawowo, nie mam gorączki, czuje się fenomenalnie, mam mnóstwo energii, właśnie skończyłam trening. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak… Zaraz zrobię kolejny test. Nie wiem, może mam tak bardzo silny organizm, że podróżuję po całym świecie do różnych dziwnych miejsc, do dżungli, jestem szczepiona na milion wirusów i bakterii, ale zostaję w domu… Poodwoływałam wszystkie prace, sesje, wyjazdy… Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę polecieć do Stanów niedługo, wręcz muszę, więc muszę wyzdrowieć ”, dodała.

Życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje miski mam się FENOMENALNIE nigdy nie było lepiej 💋

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.