Maffashion, Samsung
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA TECHNOLOGII

Nowa era technologii - testowaliśmy Samsunga Galaxy S20!

To przełom w historii telefonii komórkowej

Konrad Szczęsny 25 lutego 2020 12:03
Maffashion, Samsung
Fot. Materiały prasowe

Jedenastego lutego w San Francisco Samsung zaprezentował nowe modele telefonów: składanego Galaxy Z Flip, który okazał się absolutnym hitem oraz trzy urządzenia z serii Galaxy S20 – podstawowego Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra z aparatem 108 megapikseli. Mieliśmy okazję testować jeden z tych modeli i z pełnym przekonaniem stwierdzamy: to przełom, jeśli chodzi o nowe technologie!

Samsung Galaxy S20: testy redakcji viva.pl

San Francisco – jak zgodnie twierdzą przewodnicy i turyści – jest najbardziej zeuropeizowanym miastem  USA. Urokliwe uliczki, dzielnice zamieszkiwane przez różne narodowości (m.in. chińska, włoska), drapacze chmur, widok na zatokę i klimat, który kojarzy się m.in. ze stolicą Portugalii, Lizboną. Można zakochać się w nim od pierwszego wejrzenia nie tylko ze względu na malownicze widoki. Ludzie w tej kalifornijskiem metropolii tworzą jedyną w swoim rodzaju mozaikę kulturową i niezwykłą atmosferę. Spacer po ulicach San Francisco to prawdziwa przygoda, która sprawia, że miasto można chłonąć, nie wspominając o tworzeniu wyjątkowych zdjęć i nagrań. 

San Francisco, Samsung Galaxy S20, Maffashion
Fot. Własne

Widok na San Francisco ze wzgórza Twin Peaks

Te niezapomniane chwile z pewnością pomagał uwiecznić Galaxy S20. I nie chodzi tu jedynie o parametry, które same w sobie imponują i przyprawiają o zawrót głowy. Nikt nie ma wątpliwości, że gwarantują najwyższą jakość tworzonego contentu. Zdjęcia, które wykonuje, to przede wszystkim intensywne kolory, najwyższa możliwa na rynku rozdzielczości oraz ostrość. Całości dopełniają materiały wideo – 100-krotny zoom sprawia, że nawet nagrywanie z oddalenia pozwala uchwycić najmniejsze detale, takie jak... ruch samochodów na moście Golden Gate. Na tym jednak nie koniec! Dzięki dostępnym opcjom w trakcie wykonywania fotografii, możemy swobodnie zmieniać i dostosowywać do sytuacji filtry, podkładać odpowiednią do nastroju muzykę oraz animować obraz.

San Francisco, Samsung Galaxy S20
Fot. Własne

Widok na Ocean Spokojny

Gwiazdą prezentacji, która miała miejsce w San Francisco, był z pewnością Galaxy Z Flip. Wszystko za sprawą niecodziennego, jednak bardzo charakterystycznego dla Samsunga designu, połączonego z rozwiązaniami technologicznymi na najwyższym poziomie. Jest poręczny, atrakcyjny wizualnie i po prostu jedyny w swoim rodzaju, czego dowodem były długie kolejki chętnych, którzy chcieli choć przez chwilę przyjrzeć się temu modelowi z bliska.

Samsung Galaxy Z FLIP
Fot. Konrad Szczęsny - materiał redakcyjny

Galaxy Z Flip - gwiazda prezentacji nowych modeli Samsunga

Prezentacja nowych urządzeń była sukcesem na wielu płaszczyznach. Z pewnością wysoko postawiła poprzeczkę konkurencji, jeśli chodzi o zastosowanie najnowszych technologii, połączonych z aspektem wizualnym. To modele, które otwierają nową erę w świecie telefonii komórkowej i dostarczają użytkownikom niesamowitych wrażeń. Dają możliwość zarówno uwieczniania najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu, jaki i dużą satysfakcję z użytkowania i podążania za najnowszymi trendami.  

TAGI #samsung

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.