Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

To pierwsze samotne Święta Wielkanocne Agnieszki Woźniak-Starak

Gdzie dziennikarka je spędza?

Sabina Zięba 11 kwietnia 2020 11:05
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Mija już osiem miesięcy od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno, pozostawiając w żałobie swoją ukochaną. Agnieszka Woźniak-Starak dopiero miesiąc temu wróciła do pracy, jednak dotychczasową karierę telewizyjną, zamieniła na radiową. Nadal jest jej niezwykle ciężko, szczególnie teraz, gdy przed nią pierwsza samotna Wielkanoc. Gdzie ją spędzi?

Samotna Wielkanoc Agnieszki Woźniak-Starak

Małżeństwo Staraków od momentu poznania, czyli 2014 roku, było zakochane w górach. Wiadomo, że spędzali tam każde Święta Wielkanocne, uważając, iż jest to magiczne miejsce. W górach ukojenie znalazła również sama Agnieszka, gdy po tragedii, wraz ze swoimi przyjaciółmi, zaszyła się w południowej części Polski.

Teraz, w czasie samotnej Wielkanocy, chciała się z nimi zobaczyć. Przyjaciółka dziennikarki w rozmowie z Faktem zdradza: „Ma w górach mnóstwo przyjaciół, którzy byli dla niej ogromnym wsparciem w ostatnim roku. Traktuje ich jak rodzinę i bardzo chciała się z nimi spotkać, ale nie mogła podjąć innej decyzji”. Agnieszka Wożniak-Starak stwierdziła bowiem, że przez panującą pandemię koronawirusa nie może wyjechać z Warszawy.

To pierwsze od wielu lat samotne święta gwiazdy w stolicy. Wiadomo jednak, że może liczyć na uroczych współlokatorów. Dziennikarka w piątkowy wieczór 10 kwietnia na swoim Instastory pokazała, jak leniwe chwile na kanapie spędza w towarzystwie swoich psów.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?