VIDEO VIVY!

Anja Rubik szczerze o aborcji. Jest za czy przeciw? 

Modelka nie boi się tego tematu!

Monika Katarzyna Krupska 9 września 2018 14:00

Anja Rubik od kilku lat angażuje się w czarne marsze i liczne protesty dotyczące ustawy aborcyjnej w Polsce. Modelka broni praw kobiet. Uważa, że każda kobieta powinna mieć prawo decydowania o własnym ciele. Choć w Polsce temat aborcji jest dość kontrowersyjny, Anja Rubik nie boi się mówić głośno, co o tym wszystkim myśli. „Wierzę, że aborcja powinna być legalna do trzeciego miesiąca”, wyznaje Vivie! 35-latka. I dodaje, że w krajach, gdzie aborcja jest legalna jest tych zabiegów zdecydowanie mniej, ponieważ edukacja seksualna jest tam bardo solidna. 

Modelka za kilka dni wyda podręcznik #Sexedpl dotyczący edukacji seksualnej. „Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nikt nie mówi, jak ważna jest edukacja seksualna. A to dotyczy każdego z nas”, opowiada nam Anja. Zobaczcie nasze wideo. Dlaczego Anja Rubik wydaje własną książkę, co w niej znajdziemy?  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.