VIDEO VIVY!

Anja Rubik szczerze o aborcji. Jest za czy przeciw? 

Modelka nie boi się tego tematu!

Monika Katarzyna Krupska 9 września 2018 14:00

Anja Rubik od kilku lat angażuje się w czarne marsze i liczne protesty dotyczące ustawy aborcyjnej w Polsce. Modelka broni praw kobiet. Uważa, że każda kobieta powinna mieć prawo decydowania o własnym ciele. Choć w Polsce temat aborcji jest dość kontrowersyjny, Anja Rubik nie boi się mówić głośno, co o tym wszystkim myśli. „Wierzę, że aborcja powinna być legalna do trzeciego miesiąca”, wyznaje Vivie! 35-latka. I dodaje, że w krajach, gdzie aborcja jest legalna jest tych zabiegów zdecydowanie mniej, ponieważ edukacja seksualna jest tam bardo solidna. 

Modelka za kilka dni wyda podręcznik #Sexedpl dotyczący edukacji seksualnej. „Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nikt nie mówi, jak ważna jest edukacja seksualna. A to dotyczy każdego z nas”, opowiada nam Anja. Zobaczcie nasze wideo. Dlaczego Anja Rubik wydaje własną książkę, co w niej znajdziemy?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?