VIDEO VIVY!

Anja Rubik szczerze o aborcji. Jest za czy przeciw? 

Modelka nie boi się tego tematu!

Monika Katarzyna Krupska 9 września 2018 14:00

Anja Rubik od kilku lat angażuje się w czarne marsze i liczne protesty dotyczące ustawy aborcyjnej w Polsce. Modelka broni praw kobiet. Uważa, że każda kobieta powinna mieć prawo decydowania o własnym ciele. Choć w Polsce temat aborcji jest dość kontrowersyjny, Anja Rubik nie boi się mówić głośno, co o tym wszystkim myśli. „Wierzę, że aborcja powinna być legalna do trzeciego miesiąca”, wyznaje Vivie! 35-latka. I dodaje, że w krajach, gdzie aborcja jest legalna jest tych zabiegów zdecydowanie mniej, ponieważ edukacja seksualna jest tam bardo solidna. 

Modelka za kilka dni wyda podręcznik #Sexedpl dotyczący edukacji seksualnej. „Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nikt nie mówi, jak ważna jest edukacja seksualna. A to dotyczy każdego z nas”, opowiada nam Anja. Zobaczcie nasze wideo. Dlaczego Anja Rubik wydaje własną książkę, co w niej znajdziemy?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.