Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan i Harry rozwiodą się jeszcze w tym roku?! Ultimatum miała postawić królowa

„Meghan jest jak rak, który trzeba wyciąć jak najszybciej”

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2019 17:19
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Złośliwe plotki czy szokująca prawda? Od kiedy księżna Meghan dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, jej prasa nie jest najlepsza. Osoby z otoczenia królewskiego dworu nie szczędzą w rozmowach z mediami szczegółów, dotyczących skandalicznego zachowania byłej aktorki w stosunku do służby oraz współpracowników. Te najnowsze informacje są naprawdę kontrowersyjne. Czy księżna Meghan i książę Harry rozwiodą się jeszcze przed narodzinami dziecka?! Ultimatum miała postawić im sama królowa...

Książę Harry i księżna Meghan rozwiodą się przed narodzinami dziecka?

Sensacyjne informacje podał amerykański magazyn Globe, który niedawno zaskoczył cały świat doniesieniami o końcu małżeństwa księcia Karola i księżnej Camilli. Redaktorzy powołują się na maila od osób z bliskiego otoczenia brytyjskiej monarchii, którego treść przechwyciły media. „Meghan to najbardziej znienawidzony członek rodziny królewskiej”, czytamy.

„Zachowanie Meghan to horror! Jej niekontrolowane wydatki, nieuporządkowane sprawy rodzinne, nieposłuszeństwo sprawiają, że odpowiada za to, jak postrzegana jest monarchia. Jest jak rak, który trzeba wyciąć jak najszybciej przy jak najmniejszym rozgłosie”, głosi treść artykułu.

Sama królowa Elżbieta II miała wywierać presję na jak najszybsze zakończenie skandalizującego małżeństwa, jeszcze przed narodzinami dziecka pary, które na świat przyjść ma prawdopodobnie w kwietniu.

„Królowa uważa, że dla Meghan liczą się tylko pieniądze, dlatego kazała jej przekazać to, czego chce – za rozwód ma otrzymać 37 milionów dolarów. W zamian księżna ma wrócić do Ameryki, a dziecko zostawić w Wielkiej Brytanii. Rozwód będzie szybki i przed narodzinami dziecka”, twierdzi źródło magazynu.

Książę Harry o rozwodzie z księżną Meghan

To nie pierwszy raz, gdy takie spekulacje są tematem prasowych publikacji. W zeszłym roku odniósł się do nich sam książę Harry, który sensacyjne doniesienia skwitował krótko. 

„Mam się rozwieść z Meghan? Po moim trupie”, zadeklarował oburzony.

Wątpliwym jest, by i tym razem zechciał odnieść się do skandalizujących publikacji amerykańskiej prasy. Tym bardziej, że wydają się one mało prawdopodobne...  

Księżna Meghan i książę Harry popłakali się w Australii gdy zagrano ulubiony hymn Diany
Fot. Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?