Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

To już oficjalne! Joanna Krupa rozwiodła się z mężem. Znamy szczegóły sprawy

Konrad Szczęsny 18 sierpnia 2017 16:00
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wiadomość o rozstaniu Joanny Krupy i Romaina Zago obiegła media w maju tego roku. Szybko okazało się, że modelce i jej mężowi udawało się utrzymywać ten fakt w tajemnicy bardzo długo, gdyż decyzja o zakończeniu 10-letniego związku (w tym niemal 4-letniego małżeństwa) zapadła jeszcze przed Bożym Narodzeniem. W wywiadzie udzielonym VIVIE! Joanna Krupa przyznała, że nie będzie chciała długo zwlekać ze złożeniem dokumentów rozwodowych. Para podpisała dokumenty rozwodowe w lipcu. Czekali tylko na uprawomocnienie się wyroku! Oficjalnie Joanna Krupa i Romain Zago nie są małżeństwem.

Polecamy też: Od miłości do nienawiści. Joanna Krupa z mężem na wojennej ścieżce

 

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago

 

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago przebiegł bez większych problemów. To modelka złożyła pozew w sądzie na Florydzie, który jej mąż podpisał bez zastrzeżeń. Nie domagają się od siebie alimentów. Oboje założyli, że nie chcą sobie niczego utrudniać i z powodu wzajemnego szacunku kwestie takie jak podział majątku nie miały kłaść się cieniem na ich relacji.

Dokumenty rozwodowe już zostały podpisane, teraz Asia i Romek czekają jedynie na ich uprawomocnienie. Rozstali się w zgodzie i wzajemnym szacunku, obojgu na tym bardzo zależało. Mają ze sobą bardzo dobry kontakt i trzymają kciuki za kolejne zawodowe i prywatne przedsięwzięcia – powiedziała nam w lipcu osoba z otoczenia pary.

 

Słowa te potwierdza zdjęcie z gabinetu prawników, które zamieścili w internecie. Oboje są na nim promienni. Co więcej, Joanna Krupa dodała również na Instagramie fotografię, którą podpisała: „Nawet kiedy ktoś popełnia błędy, nie zapomnij ile wcześniej zrobił dobrego”.

 

Jako powód rozstania, w dokumentach podano „całkowity rozpad pożycia małżeńskiego”. Po ich podpisaniu Joanna i Romain zamieścili w mediach społecznościowych krótkie filmiki, na których uśmiechają się promiennie. W „Fakcie” Romain Zago po raz pierwszy skomentował rozstanie z modelką i nie szczędził jej przy tym ciepłych słów: „Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedy czegoś chce potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku”, powiedział biznesmen. 

 

Wyrok sądu zapadł 17 sierpnia. Joanna i Romain opuścili budynek w towarzystwie adwokatów, a następnie uczcili rozstanie wytworną kolacją. „Dziś nasze trwające 10 lat małżeństwo się skończyło. Ale nasza przyjaźń i relacje biznesowe będą trwały zawsze. Zachowamy naszą prawdziwą przyjaźń na zawsze”, napisał Ramain na swoim profilu na Instagramie.

 

 

 

 

Polecamy także: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

 

Joanna Krupa o rozstaniu z mężem w VIVIE!

 

Joanna Krupa tak mówiła o rozstaniu z Romainem Zago w niedawno udzielonym Krystynie Pytlakowskiej wywiadzie.

 

— Przez tych kilka miesięcy, kiedy już zaakceptowałam fakt, że nie będziemy razem, poczułam się wolna i szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Otworzyły mi się oczy i zobaczyłam wszystko we właściwym świetle. Powiedziałam mu więc, że już za późno, miał czas, żeby to naprawić, ale nie skorzystał. „Nie myślałeś o tym, że mnie krzywdzisz, że taki kawał naszego życia wyrzucasz jak zniszczony mebel? Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia! Gdy cię poznałam, nie miałam jeszcze trzydziestki, moja kariera dopiero się zaczynała, byłam na topie, gdyby nie nasz związek, nabrałaby większego rozpędu. Dla mnie nie ma już powrotu. Teraz kochasz, a przedtem?’’ - powiedziałam mu. Nie myślę o Romku: to mój mąż. Gdyby mi dzisiaj powiedział: „Poznałem kogoś”, byłabym szczęśliwa. Nie ma między nami żadnej wojny. Gdybyśmy dzielili wszystko na pół, to ja bym musiała mu jeszcze dopłacić. Podpiszemy papiery i koniec. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni. 

 

Jak widać, modelka słowa dotrzymała. 

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Joanna Krupa o swoim mężu: „Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia!’’

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.