Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie nie może pogodzić się z odejściem Brada Pitta?!

Aktorka mocno tęskni za ukochanym!

Konrad Szczęsny 3 października 2018 20:58
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Choć od ogłoszenia separacji Brada Pitta i Angeliny Jolie minęły już ponad dwa lata, kwestia formalne dotyczące ich rozwodu nadal pozostają nieuregulowane. Coraz głośniej mówi się o tym, że aktorce trudno pogodzić się z definitywnym zakończeniem małżeństwa, ma duże wahania nastrojów i w zaciszu domu... wzdycha do męża! Jaka jest prawda dotycząca tej relacji?

Angelina Jolie tęskni za Bradem Pittem i nie może pogodzić się z rozstaniem?

Według osób z otoczenia pary, Angelina Jolie z trudem znosi fakt, że jej ponad dziesięcioletni związek z Bradem Pittem zakończył się, a co za tym idzie, zerwana została więź, którą zbudowali przez wspólnie spędzone lata. Mówi się, że w ostatnim czasie doszło do ich spotkania w Los Angeles, które przebiegało w atmosferze dalekiej od przyjacielskiej.

"Angelina tęskni za rozmowami z Bradem. Była zajęta dochodzeniem do siebie i radzeniem sobie z żalem po rozstaniu, ale teraz jedynym, o czym myśli, jest fakt, że nie może już z nim porozmawiać. Ich spotkania są krótkie, przebiegają w obecności prawników. Czas, który spędziła z dala od Brada uświadomił jej, że tęskni za nicią porozumienia, która łączyła ich jako przyjaciół i kochanków", potwierdził znajomy gwiazdy w rozmowie z Hollywood Life.

Wydaje się jednak, że szanse, że małżonkowie zakopią topór wojenny są raczej nikłe...  

Angelina Jolie w młodości
Fot. Marcelphoto.com/Corbis/East News

Brad Pitt fryzury jak jego dziewczyny
Fot. getty images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.