Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

Pierwsza rozprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta jeszcze w tym roku!

Zapowiada się ostra walka w sądzie!

Monika Katarzyna Krupska 7 listopada 2018 14:00
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

To była jedna z najbardziej wpływowych par w show-biznesie! Ale niestety dwa lata temu ogłosiła separację. Jako powód podała „różnice nie do pogodzenia”, jednak do mediów szybko przedostały się informacje, że chodzi o alkohol i przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta niestety niedługo przejdzie do historii. Właśnie podano termin pierwszej rozprawy. 

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta 

Aktorzy związali się ze sobą w 2005 roku. Chwilę wcześniej Brad Pitt po pięciu latach małżeństwa rozwiódł się z Jennifer Aniston. Małżeństwo wspólnie doczekało się szóstki dzieci. W 2006 roku aktorka urodziła Shiloh Nouvel, a dwa lata później bliźnięta: Vivienne Marcheline i Knoxa Leona. Para adoptowała również trójkę dzieci: Maddoxa Chivanę, Paxa Thiena i Zaharę Marley. Choć tworzyli wielką i zgraną rodzinę, to na ślubnym kobiercu stanęli dopiero w 2014 roku. Równo po dwóch latach od dnia ślubu Jolie wniosła pozew o rozwód, tłumacząc się „różnicami nie do pogodzenia”.

Od tego czasu para przestała ze sobą rozmawiać. Angelina zarzuciła mężowi nadużywanie alkoholu i przemoc zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Blisko po roku w maju 2017 Brad Pitt udzielił wywiadu magazynowi GQ Style, w którym przyznał się do problemów z alkoholem, jednak rozpoczął terapię. Aktor został również oskarżony o uderzenie ich dziecka. Oczyszczono go z zarzutów. 

Jolie i Pitt od dwóch lat nie mieszkają ze sobą. Wciąż jednak nie mogą porozumieć się w sprawie opieki nad dziećmi. Angelina chce wyłącznej opieki, natomiast Bradowi marzy się podział władzy rodzicielskiej 50/50. Pierwszy termin rozprawy zaplanowano już na 4 grudnia. Wiadomo, że nie będzie to łatwa rozprawa. Bedą walczyć nie tylko o dzieci, ale także o majątek, bo jak się okazało nie podpisali przed ślubem intercyzy! 

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Fot. East News

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. EastNews

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.