Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2017 13:30
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Miał być ślub, jest rozstanie. O związku Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej mówi się od jakiegoś czasu bardzo dużo i to nie w kontekście jego ewentualnej formalizacji. Jedni twierdzą, że para zakończyła łączącą ich relację, drudzy, że to po prostu poważny kryzys, trzeci, że nikt nie wie, jaka jest prawda. Co na te rewelacje sami zainteresowani?

 

Polecamy też: O tej metamorfozie mówią wszyscy. Zobaczcie, jak zmieniła się z biegiem lat Viola Kołakowska

 

Polecamy też: Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violettą Kołakowską. Przypominamy historię ich miłości

 

Rozstanie Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej

 

Początkowo nikt nie dawał wiary spekulacjom, że w związku gwiazdorskiej pary nie dzieje się najlepiej. Być może dlatego, że nie były to pierwsza tego typu plotki, być może dlatego, że oboje bardzo szybko zdementowali je, zamieszczając rodzinne zdjęcie na Instagramie a być może dlatego, że wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na oficjalne stanowisko Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej i mieli w pamięci niedawne zapewnienia aktora o tym, że już niedługo staną na ślubnym kobiercu.

 

#wadowice 2017 #family #together #love it😀😀😀😀😀😀#love ....

Post udostępniony przez Tomasz Karolak (@tomus_ze_wsi)

 

Polecamy też: Tomasz Karolak jednak nie weźmie ślubu z Violettą Kołakowską? „Nie skupiamy się na dacie”

 

Violetta Kołakowska o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem

 

Wczoraj media obiegła sensacyjna wiadomość, że powodem rozstania aktora i modelki była... domniemana zdrada ze strony Violetty Kołakowskiej! Podobno połączyła ją bliska relacja pracownikiem jednej z zaprzyjaźnionych restauracji, w której z Tomaszem Karolakiem byli częstymi gośćmi. Co gorsza, w tym czasie aktor przebywał w szpitalu na skutek problemów z woreczkiem robaczkowym. Mówi się, że partnerka nie odwiedziła go ani razu. 

Tomek jest zrozpaczony i rozbity, nie wie co ma zrobić w tej sytuacji, bo najważniejsze są dla niego dzieci i zdrowie. Zapowiada, że będzie jeszcze walczył o ten związek”, podkreślił informator serwisu Pudelek.pl

 

Sama zainteresowana udzielała w trakcie jednego z ostatnich medialnych wydarzeń dosyć wymijających odpowiedzi na pytania o kryzys w związku. 

 

To są jakieś bzdury oczywiście. Kolejne bzdury wyssane z palca. Te wszystkie rzeczy wokoło”, powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.pl

 

Gdy jednak zapytano, czy w takim razie planują w najbliższym czasie wziąć z Tomaszem Karolakiem ślub, odparła:

Niekoniecznie. Niekoniecznie. No nie… nie będę tego komentować”, podkreśliła. 

 

Dociekliwy dziennikarz zapytał, dlaczego z ręki modelki zniknął pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od ukochanego. Odpowiedź Violetty Kołakowskiej dała wszystkim wiele do myślenia.

 

Nie będę tego komentować. Pierścionek to ja dawno temu zgubiłam niestety i tyle mogę powiedzieć”, zakończyła rozmowę.

 

Tomasz Karolak o rozstaniu z Violettą Kołakowską

 

Tomasz Karolak odmówił w rozmowie z nami komentarza dotyczącego medialnych doniesień.

 

Czy uważacie, że to naprawdę koniec związku aktora z Violettą Kołakowską?

 

Związek Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej

 

Relacja Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej była bardzo burzliwa. Aktor początkowo nie planował formalizować tego związku i podkreślał, że w swojej partnerce ceni to, iż szanuje jego wolność. Złośliwi wypominali mu natomiast, że zaczął spotykać się z modelką, gdy był jeszcze w związku z Magdaleną Boczarską i przez jakiś czas widywał się z obiema paniami. Wydawało się jednak, że po latach niepewności przyszedł czas na formalizację tej relacji. Na początku 2017 r. pojawiły się się informacje o ślubie Karolaka i Kołakowskiej. Czy do niego dojdzie?

 

Polecamy też: To oni dawali nadzieję, że miłość zwycięży! Wybraliśmy najpiękniejsze pary mijającego roku

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.